Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez normális? Miért történik...

Ez normális? Miért történik ez velem? Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben nagyon sokszor észlelek szellemi jelenlétet, a lakásban, a kollégiumban, az utcákon, legfőképpen a sötétben. Egyetlen helyen, az iskolában nem (pedig a kollégium közvetlen szomszédságában van)


Minden máshol ugyan azzal a jelenléttel találkozok.

Ugyan azok a tapasztalatok jelentkeznek

-Test hőmérsékleti ingadozás

-Látás zavar

-Könnyezés

-Figyelnek, megérintenek, elakarnak rabolni érzés

-Félelem, ijedtség

-Lelassulás (fizikailag, szellemileg)



Arra gondoltam, hogy októberben elhunyt nagyapám szelleme kísérhet utamon és valamit közölni szeretne velem.

Esetleg lehetne ez a szellem egy rosszindulatú szellem is ? Akár jóindulatú ha létezik olyan?


Még nem láttam, de többször éreztem, hogy megérint, hogy beszél hozzám csak sajnos nem értem mit akar mondani.



Mit kellene tennem? Hagyjam a francba az egészet, vagy ez nem véletlenül történik ?


15 éves vagyok, soha nem fogyasztottam kábítószert, drogot. Alkoholt csak nagy ritkán, alkalmakkor.



2015. máj. 4. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A "tüneteid" nem utalnak szellem jelenlétre. Egyszerűen stresszelsz és kimerült vagy. Vagy szorongsz valamitől. Velem is volt ilyen sokszor. Mostanában is. Az,hogy látod/hallod/érzed, az már más. Nem tudom,hogy a papád-e. De ha úgy érzed nem akar bántani,akkor ne félj. Nagy kárt amúgy sem tud benned csinálni egyik sem. Csak lehúz. Majd elmegy, ha megunja..vagy te megunod és elzavarod. :) Ilyet is csináltam már, mikor piszkált egy hónapokig. Ne agyalj annyit,mert csak még jobban beparázol.

26/L

2015. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a depresszió tipikus tünetei.

Valószínűleg a suliban a társaság és munka miatt csökken.

2015. máj. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

.

Ha az iskolában nem jelentkezik, oka lehet:

- nem akar tanulni;

- ott már túlképzettnek számít.

.

Komolyan:

tanultál fizikát, kell ismerned az einsteini híres egyenletet.

"-Figyelnek, megérintenek..."

ezek olyan tulajdonságok, amire csak anyag képes. Az, hogy "hipp-hopp ott vagyok" viszont nem az anyagra jellemző, hanem energiára.

Mivel azonban az anyag és energia kölcsönösen átalakítható egymássá, számoljad ki, akár csupán egy gramm anyag átalakulása mekkora energia felszabadulásával jár!

Ha lennének szellemek és képesek lennének az anyag > energia, majd energia > anyag átalakulására és gyakorlására, már az emberiség süket lenne a durrogástól!

2015. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Legoman ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Ez még nem biztos jel.

Ha olyan érzésed van, hogy megérintenek téged, az még nem utal szellemre. Majd, ha nagyon sok fura dolog történik veled, de csak veled, akkor mondhatjuk, hogy szellem.

A lényeg, hogy ne beszélj be magadnak semmit soha, mert egyik tünet jön a másik után. Helyette inkább lazíts és tedd az ellentettjét.

Ha szellem van nálad, akkor nem hiszem, hogy rosszindulatú, bár a fáradtság, félelem érzés nem szellem jelenlétére utal. De ha van valami más ott, akkor azt már megláttad volna.

A lényeg, hogy ne foglalkozz az érzéssel, ha félsz, akkor csak szólalj meg, hogy:

Hagyj békén!

És ne foglalkozz tovább vele. :)

2015. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ezek amiket leírtál nem utalnak szellem jelenlétére,amugy lehet hülyeség de azt figyeltem meg hogy aki hisz a szellemekben csak annak jönnek elő,olyat még nem hallottam hogy szkeptikusoknak lett volna szellem élményük mert nem akarnak hinni bennük és ezért nem is éreznek szellemeket.
2015. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Legoman ***** válasza:

Ez így van, ahogy mondod utolsó válaszoló.

A szellemek is tudnak ésszerűen gondolkodni.

Te odamennél egy olyan emberhez segítséget kérni, aki nem hisz az ilyenekben, és téged csak egy hallucinációnak tudna be, és nem foglalkozna veled.

A hit felelőséggel jár.

Az ember nem döntheti el egyszer csak, hogy:

Akkor én mától hinni fogok.

Ez nem így van. Fel kell készülni rá, ugyanis, ha valaki el kezd hinni, és foglalkozni a témával, akkor tisztában kell lennie dolgokkal.

Alaposan át kell gondolni azt, hogy mit teszünk, és mit nem. Akarom én ezt, vagy sem?!

Ha nem akarsz szellemmel találkozni stb., akkor ne is kezdj bele.

De ha azért nem kezdesz bele, mert félsz tőlük, de bele akarsz kezdeni, akkor nyugodtan belekezdhetsz, de mindig tudnod kell, hogy mit tanulj. Nem szabad egyből a mély vízbe ugrani.

Ha viszont félsz az egésztől, akkor még várj. Nem kell elsietni az időt, hisz nagyon sok életed van még hátra, mivel ez örök, és nem vész el.

Ezt nem könyvből való magolás által tudod megtanulni, hanem tapasztalással, és gyakorlással. De ne feledd, semmit sem szabad elsietni.

2015. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A két véglet... Aki nem hisz benne az nem vesz észre semmiféle jelet,hisz nem figyel rá nem tulajdonít neki jelentőséget. Aki hisz az meg a leghérköznapibb dolgokba is belemagyaráz mindenfélét. Meg kell próbálni kicsit pártatlannak lenni. Hozzáteszem láttam már olyan szkeptikust aki meglehetősen durva élmények hatására kezdett el hinni (sajnos túlságosan is). Én meg pl. hiszek a spiritualításban,a természetfelettiben de alapvetően gyanakodva hallgatom mások elmondásait,sőt a saját tapasztalásaimat is igyekszem mindig "kimagyarázni",miszerint biztos nincs bennük semmi paranormális. Én is ugyanúgy kiröhögöm az elmebetegeket és a képzelgőket. Nem az önigazolás gyűjtésére kell hajtani hanem az igazság megtalálására. Már amennyire ez lehetséges a mi jelen létformánkban.
2015. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Legoman ***** válasza:

Persze, hogy nem kell mindenben paranormálisat keresni. :)

Előtte meg kell vizsgálni minden eshetőséget, de kivétel, ha olyan dolog történik, ami nyilvánvaló.

2015. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nem szellem.

Azt éreznéd, most talán nem érted, de ha egyszer érzed egy szellem jelenlétét akkor érdekes érzések hatnak át.

Egyébként meg, ha még is szellem, nagyapád szelleme biztosan nem akarna téged bántani, nem is nagyon tudna.

Vannak ritka esetek, főleg akinek "gyengébb a lelke", hogy a szellem puszta érintésére sokkot kap.

Ha elkezded a gondolataidat más fele terelni akkor biztosan elmúlik:)

Legyél sokat társasággal, bulizz (ha szüleid engedik) stb.:)

2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Különös nem sok ilyennel szoktam hallani akiket eddig hallottam kiderült hogy kamu a képesség ami van neked úgy nevezik hogy Efeim

Amúgy ezt most találtam ki

2015. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!