Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha egyedül vagytok otthon, ti...

Ha egyedül vagytok otthon, ti nem féltek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mitől kellene félni?

Ha nincs rá okod, akkor ne félj.

2015. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

max este...

utóbbi pár évbe eléggé megzuhant a biztonságérzet.

meg imádom mikor hajnali 3kor csönget be nekem a rendőr, hát hogy arról meg mit tudok...

persze még mindig jobb, mintha arra ébredek, hogy a betörő valamelyik helységbe matat éppen :)

2015. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
én mindig félek esténként :(
2015. máj. 16. 20:12
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

és miért?

bár őszintén szólva azért ilyen hajnali 1-2 körül én sem szeretek a tök sötétbe járkálni egyik helységből a másikba, mert épp wc-zni kell vagy nagyon megszomjaztam...

meg szeretem ha nyitva hagyom a fürdőajtót és pont a tükör virít a pofámba ami meg pont visszaveri a bojler lángját :DDD

2015. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka igen.Mindíg tv -nél alszok, de mivel idegesít, így füldugó és szemtakaró mellett :D

Fura igen, de megnyugtat, hogy szól meg világít mellettem valami akkor is ha én nem hallom, nem látom.Kijárni meg utálok éjjel többnyire.

Egyszer nagyon bebaxott...Mentem ki a mosdóba, persze valami rémálom után, amúgy is rajtam volta frász és ahogy felkapcsoltam a fürdőszoba lámpát, kiégett az égő és lecsapta a biztosítékot.Nem kívánom senkinek!

2015. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsó..ugyanez volt velem múltkor. Szívroham. :D
2015. máj. 16. 20:40
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én nem félek.. és este sem, egyedül.. :) sőt, egész nyugisnak találom úgy:)
2015. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

Am tényleg:)

Nálam nem félelem van, olyan megnyugtató és biztonságos érzés..

Próbáljátok ki csak egyszer hogy legyőzitek a félelmeteket, és utána még szeretni is fogjátok:)

2015. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki fél egyedül, nincs egyedül, mert vele van a Majré!

Ketten meg már miért is kéne félni?

2015. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hallottam egy teóriát nem mondom hol mert egyből lefikázzátok, de nekem bevált.: Ha tudod mit szeretnél még az élettől nem fogsz félni soha. Mielőtt meghalsz mit szeretnél még megvalósítani
2015. máj. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!