Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézhetem meg slendermant?

Hogyan idézhetem meg slendermant?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok van-e módszer a megidézésére, pl kakaóport kell szórni kör alakban és gyertyákat tenni a szélére mint a démonidézésnél?Vagy ez teljesen máshogy működik?

Egyáltalán meg lehet-e idézni?



2015. júl. 6. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
A bátyám múltkor Maria Sharapovát akarta megidézni az ágyába, ő is hasonlókkal próbálkozott, de nem jött be neki :)
2015. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt az alakot egy grafitis talalta ki par eve. Szoval meg annyira sem letezik mint Hulk.
2015. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szükséged lesz egy marfan-szindrómás és egy anorexia nervosa végstádiumában haldokló emberáldozatra és jó kézügyességre, hogy összevarrd őket. Kakaóporból kizárólag cicás Szerencsit használj, az instant kakaópor elronthatja az egészet.
2015. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 GetFree! válasza:
Akármekkora viccnek vagy unaloműzésnek indult ez a kérdés, az alapja nem vicc, egyáltalán. A szellem idézés alapból veszélyes,hiszen nem tudhatod milyen pólusú szellemet idézel meg, az pedig, hogy te konkrétan démont akarsz idézni az meg végképp nem valami nyári délutáni társasjátékot helyettesítő móka. Akármilyen útmutatót olvasol róla,ne próbáld ki. Nem ajánlom!
2015. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem démont akarok idézni csak érdekelt hogy slendermant meg lehetne-e idézni.
2015. júl. 6. 23:29
 6/13 Ismeretlen Xenomorph válasza:

Csak el tudod érni hogy kövessen, üldözzön úgy hogy:

-Minden találkozást rendesen ki vizsgálsz,követed a nyomokat a nyomában leszel

-Csak rá gondolsz mindig mindenhol

-Egyedül sétálsz:Erdő,temető stb és hìvogatod.

Ezeket csináltam én is. Elakartam kapni, meg ölni, de a végére az őrületbe kergetett: Elköltöztem korábbi lakhelyemtől és soha de soha nem gondoltam rá! Most békén hagy remélem örökre!

2015. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hogyan akarsz megidézni egy sosem létező személyt?
2015. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es válaszolónak a sosem létező személy agyában , pont ugyan ez folyik le int a tiédben (Hogy te nem létezel
2015. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor most én is egy nem létező személy vagyok?
2015. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 csakegylany23224 válasza:
Nem hiszem elő tudod idézni mert slender man egy legenda...
2015. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!