Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti féltek a szellemektől?

Ti féltek a szellemektől?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. Ma este nagyon rosszat álmodtam, azt hogy anyáék meghaltak. Az uncsitesóméknál vagyok. Ő alszik, ahogy mindenki más. Rettegek az anabelle filmtől segítsetek kérlek. Nagyon rossz nem tudok mit csinálni és teljesen ki vagyok idegileg.

12/L :(


2015. júl. 29. 01:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak meghalni, ne aggódj:)

Szétrúgom az összes valagát, amelyik bántani akar, jó lesz?

De amúgy nem kell félned, mert nem léteznek. A horror dolgok lényege pont az ilyen hatás elérése nálad.

Aki bánt téged mostantól nekem is hadat üzen.:)


Ha tudsz zenét hallgatni az első 1 percet hallgasd meg, ha van kedved (de ne tovább).

https://www.youtube.com/watch?v=a41bIBvqTP0


A lényeg, hogy holnap felkelsz, minden rendben lesz, jól érzed magad, aztán a szüleiddel megint együtt leszel, szeretetben, boldogságban stb..:)


Szép álmokat, majd vigyázom rád :D

2015. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Az álmok a vágyaid, félelmeid, gondolataid, téged ért hatásokat, emlékeket és azok lecsóját tükrözi.
2015. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Itt sírok.. Ki vagyok idegileg nem bírom tovább. :( Nem merem felkelteni sem mert hülyének fog nézni hogy félek.. :( áh.. 3 napja nem alszom szinte semmit..
2015. júl. 29. 01:44
 4/25 anonim ***** válasza:

Ezért nem való nektek ilyen film, most már tudhatod.

Inkább keltsd fel őket. Kapsz egy cuppanós puszit, iszol valami finomat és kialszod magad.

Vagy zuhonyozzál le.

Tényleg nincs ott semmi. Ha lenne sem tehetnél semmit. A félelem nem megoldás.

2015. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én az előbb teljesen úgy láttam, hogy valami fehér szellem áll mellettem. Azt hittem, bejött valaki a szobába, ezért megijedtem kicsit. De aztán megnyugodtam, hogy csak káprázott a szemem. Mert mondom. szellemek nem léteznek. Ha félni kell valamitől, az az ember maximum.
2015. júl. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Emlegyek kajálni, neked is ezt javaslom :)
2015. júl. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nagyon félek. Szóltam neki de azt mondta hagyjam békén.
2015. júl. 29. 02:05
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát ja, mert fáradt, leesett a vérnyomás meg a cukra és még félig alszik.

És tudja, hogy abszolút biztonságban van te is, meg a szüleid is.

Gondolj valami szépre, gondold el, hogyan tudod biztonságossá tenni a szobát. Lakotok, atombomba stb..

Mi kellene bele szerinted?

Vagy csak gondolj a tengerre, napsütésre, szélre, madarakra, ami pozitív érzést kelt benned:)

Simogasd meg a tarkód, fejed tetejét és finoman nyomkott picit a köldököt. Hátha segít.

2015. júl. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

-Mi a Szellemes favicc?

-????

-Szellem áll a fa mögött...

2015. júl. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A rendőr felesége elküldi a férjét a boltba:

- Hozzál margarint, és ha van tojás, akkor hozz tízet!

Hazajön a rendőr tíz margarinnal:

- Volt tojás!

2015. júl. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!