Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit lehet kezdeni egy polterge...

Mit lehet kezdeni egy poltergeist jelenséggel?

Figyelt kérdés

Sok idő elteltével derült ki, hogy poltergeist jelenség van nálam. Én vagyok az egész jelenségnek a központjában.

Azt olvastam, hogy elűzni nem lehet. Azt szeretném meg tudni, hogy mégis mitől jöhet létre, van-e olyan dolog, amivel meg lehet szüntetni, és hogy is vannak ezek a telekinézis, tudatalatti dolgok ebben?

Egyre aktívabb és minden valószínűséggel nem fog múlni.

Segítséget szeretnék kérni, hogy lehet-e valamit tenni.

Mielőtt bárki jönne az értelmetlen válaszokkal, a kérdésem nem kitaláció, hanem igaz.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget.



2015. szept. 13. 10:24
 1/7 anonim válasza:
egész pontosan miket szoktál tapasztalni?
2015. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kire küldtél ilyet, aki vissza irányította rád? Annak akit szabadjára engedtél más kárára, annak nem te mondod meg mikor záródjon be az általad kinyitott "ajtó".

Ezért kell meggondolni kétszer, hogy egyáltalán mit is akarsz művelni.

2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A psziché ilyenfajta megnyilvánulása majdnem minden esetben elnyomott, vagy nyílt frusztráció, idegesség, vagy más ideges eredetű rendellenesség miatt alakul ki. Ha a kiváltó személy, esetedben te képes vagy felismerni, és feldolgozni a kiváltó feszültséget, képes vagy természetes úton levezetni az ideges érzelmeket, akkor elmúlik a jelenség. Ez az egyetlen hatékony mód, minden más placebo alapú, vagy elfojtás. Egyik sem túl előnyös.
2015. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3:


Na, pontosan az a helyzet nálam, hogy nem tudom levezetni, kiadni magamból a felgyülemlett idegességet. Mostanában meg egyre több van és csak elfojtom magamba.

Ez nekem nem fog menni... Akkor ez nekem így fog maradni?

2015. szept. 13. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, előfordul, hogy a feszültség talál egy másik csatornát, amin kifejeződhet, pl betegségként, és akkor a pszichés kivetítés gyengül, vagy abbamarad. Viszont hogyha esetleg megtanulnál meditálni, és meditáció során leadni a feszültséget, akkor se betegség, se poltergeist nem lenne.
2015. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:


Ez egy kicsit bonyolult,mert betegség is van bőven.

Én nálam most gond megjelent, de én a gyengülést tapasztalom. Tehát én olyan vagyok, hogy minél jobban stresszelek, vagy ideges vagyok, akkor gyengülök és könnyen elhagyom magam.

Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok olyan lelki dolog ért, amin nem tudtam túltenni magam.

2015. szept. 13. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért gyengülsz, mert a stressz emészti fel az energiádat. Fizikai, és szellemi szinten is. Tudom milyen, én is ebben a cipőben evezek. Ezért tudom mondani, hogy a meditáció segít. Mert nekem segített. Az általános stresszt is csökkenti, és a felfokozottabb ideges időszakok is jóval ritkábbak, és enyhébbek.
2015. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!