Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egyedül voltam otthon és egy...

Csabyyca kérdése:

Egyedül voltam otthon és egy vékony hang SZIÁT köszönt. Majd éjszaka egy apának szólított. Tegnap éjjel meg jelentek a görényeink/lány és fiú/ azt mondták ők hívtak. Feleségem is többször hallott már lépteket beszédet. Vélemény?

Figyelt kérdés
szellem,túlvilági üzenet

2015. okt. 17. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Csak jó szándékból mondom, hogy szerintem hanyagolni kellene tudatmódosító anyagokat :(

Ha már a görények is beszélnek hozzád, akkor baj van...

2015. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Görények az utódaid és embernyelven beszélnek, nincs ebben semmi különös, pláne ha te magad nem ember vagy, hanem egy írástudó görény, ez már viszonylag jó teljesítmény.Az sem probléma hogy a feleséged hallott lépteket.Én is szoktam, van hallása, tehát az már biztos, hogy nem tégla.Netán ő is görény?
2015. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

1,2


Jaj, de görények vagytok :D

2015. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

# 3

Ugyan már! A badacsonyi görényember sokkalta görényebb nálunk

2015. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Hát ha a görényed, apának szólított azzal mi a baj, hisz a kölyköd ?


A sziánál mit akart, nem modta?

2015. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek le a görényekkel és beszéljétek meg a szituációt , én a helyetekben bíznék a görényekben, de nem árt ha tisztázzátok a dolgot.
2015. okt. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A görényeid görénylik h görények ? Mert t nem görényedsz görénynek, vagy igen? Lehet tényleg a görényük vagy, ezért görénylenek hozzád, s ezért görényülnek görényülnek. Normál esetben nem görényelhetnéd a görények nyelvgörényét, de mivel görényelted, nyilván görény van,csak szupergörényelt görény,aki görény,aki az íráshoz. :)
2015. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Waff ***** válasza:
100%
Szerintem a görényeitek rájöttek hogy örökbe fogadtátok őket és most pipák. A badacsonyi görényember viszont tényleg létezik! Eszmeraldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2015. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van Kvazimodo ? Agyadra ment a Hotel transylvania? Xd
2015. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert ha nyúzod a púpot,a végén ezt túrod ;) popo
2015. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!