Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen lény szállt meg engem...

Milyen lény szállt meg engem és hogyan szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
Szóval úgy másfél éve van velem egy lény/entitás mondhatni megszállt bár nem egészen, a fejem körül van hozzám tapadva. Annyit veszek ki belőle csukott szemmel, hogy arany színe van. Mit tegyek? Nem akar rosszra rávenni vagy ilyesmi de kontroll alatt vagyok. Ha valami nem tetszik neki amivel foglalkozom akkor elvesz az energiámból így tud egy kissé irányítani. Nagyon elegem van már ebből.:( Nem tudok szabad életet élni. Kihez forduljak aki hozzáértő látó? Először csak a lényre lennék kíváncsi hogy miféle milyen fajta lény vagy esetleg a neve mi ha van neki? Milyen célból lehet velem azonkívül hogy teljesen ellehetetlenít? (Mert azt csinálja több téren is:( ) Arany fénye van de nem egy jóságos lénynek tűnik számomra, lehet a hamis fény csapatában játszik, de egy hozzáértő véleményére adnék, én már nem is tudom mit higgyek. Egy ördögűző vagy démonűző tudna segíteni még ha esetleg nem démonikus entitásról is van szó? Kérem valaki segítsen vagy tudassa velem ki tudna segíteni a lény beazonosításában aztán az elűzésében, már nagyon nem bírom ezt a helyzetet!

2015. okt. 18. 19:01
1 2
 11/13 SpilerHUN ***** válasza:
51%
Ez valami földönkívűli dolog, szerintem a reptiliánok keze van benne!
2015. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
MIGRÁNSOK!!!!!4!!!négy!!!!
2015. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
skizofrénia. Menj pszichiáterhez,ad rá gyógyszert,attól majd elmúlik a démon.
2015. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!