Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A kutyám többször, , visszakös...

A kutyám többször, , visszaköszön" álmomban. Ez jel? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

Júliusban halt meg a kutyám.Aznap este vele álmodtam,és leesett a kép a falról.Azt is beleálmodtam,hogy a mamával tesszüo vissza.Reggel megnéztem a képet (egy vízesés van rajta egyébként),és sehol nem volt rgy repedés se.Még annyit a képről,hogy az ágyam melletti falon van,és az ágyam és a fal közötti részbe esett bele.

Szerintetek ez egy jelzés volt?

Ma este is vele álmodtam,olyan volt,mintha valóság lenne,éreztem a szőrét is,hallottam az ugatását.Szóval olyan fura volt...Álmomban átöleltem.

Szerintetek beképzelem?:/

A kutyusról még annyit hogy négy éves korom óta elválaszthatatpanok voltunk.

Köszi!:3



2015. nov. 28. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem képzeled be, amit álmodsz, a valóságban pedig semmi furcsa nem történt. Természetes, hogy vele álmodsz, hiszen hiányzik és szeretted. Nem hinném, hogy ez egy "jel", inkább csak az elméd teljesen normális reakciója.
2015. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!^^
2015. nov. 28. 09:53
 3/5 Seggszonda ***** válasza:
az emberi butaság határtalaaaaaan
2015. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Piert ***** válasza:
Azt, hogy kiskorában az anyukája illemre tanította, illetve, hogy te nem vetted be a gyógyszereidet.
2015. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Istenem :/ csak addig hülyéznek le az emberek, amíg át nem élik! meg tudom érteni.. Nekem pár éve meghalt egy cicusom. Pár hónappal az altatás után vele és az anyukájával álmodtam - aki még most is velünk van :) Az anyacica teljesen normális, álomszerűnek tűnt. Viszont azt éreztem, hogy a másik cica meg tényleg ott van. Éreztem az auráját/lelkét/közelségét. (mellesleg ő kicsit zöldesen "foszforeszkált".tudom hülyén hangzik :D) Sajnos féltem tőle, az álom úgy folytatódott, hogy beülök a hátsó ülésre a még élő cicánkkal, és elmegyek onnan. A halott cicánk meg csak nézett minket, és én is néztem hátra az ülésről :( Sajnálom, mert ha tényleg ott volt, akkor szerettem volna megnyugtatni, megszeretgetni még utoljára.:'( Többet nem láttam az álmaimban. Ilyen történet nem csak állattal történt velem, hanem egy szomszéd idős nénikével is, aki éjjel,mikor elment, elbúcsúzott tőlünk. (rajtam kívül anya álmodta ugyanezt, évekkel később ő mesélte nekem, mert én nem emlékeztem rá) nővérem és apum nem látták őt álmukban. Kutyusra visszatérve.. Legalább te át tudtad ölelni. Ha úgy érzed nem álom, hanem tényleg ő az, akkor szerintem miért ne lehetne csak álom? Volt veled azóta még ilyen?
2016. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!