Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek az angyalokban?...

Hisztek az angyalokban? Történt már valakivel olyan eset, amire azt hiszi hogy biztos angyalok segítették, jelen voltak az angyalok stb? Elmesélnétek az ilyesmi élményeiteket?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek bennük, de nem kedvelem őket, sem a másik oldalt, mert mindegyik arra alapoz, hogy ki jó és ki rossz, de szerintem ez nem ennyire egyszerű, mert az ember egyszerre lehet mindkettő. Egyszer bent voltam a kórházban és előttem nyomtak el egy lányt éppen a sürgőségi felé. Gondolom azutolsókat rúgta, mert láttam körülötte azt a ködszerű energiát, ami általában azokat kíséri, akiket megérintett a halál vagy közel állnak hozzá. Ekkor láttam meg azt az árnykszerű alakot. Gondolom ők kísérik az embereket a másvilágra is, és bizonyára ők lehetnek azok a bizonyos őrangyalkák is.
2016. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem többféle angyal létezik, és nem éppen szárnyas angyalkák, hanem hasonlók a szinbiótákhoz, szimbiózisban élnek az élőkkel, csak éppen őket az energia vonzza. Gondolom a létezésünk kölcsönösen függ egymástól. Aki pedig halálán van, vagy közel áll a halálhoz annak a lelke automatikusan leválasztódik a testről és egy másikra csatlakozik, amit aztán követ az angyala, mint egy árnyék.
2016. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#1 szerintem inkább beteghordókat láttál.
2016. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Hiszek.

Sokszor segítenek. Sokszor mesélnek nekem dolgokat, hogy fel tudjak készülni rá.

Ezt csak utólag értettem meg, hogy tőlük kapom az információt.

2016. jan. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Én is hiszek bennük viszont a vallás tanárnőm utolsó órán mondott valamit ami igenis elgondolkodtatott. Azt mondta (és szerintem igaza van), hogy nem csak azok a szárnyas, mennybéli angyalok vannak hanem az emberek is lehetnek angyalok. Vagyis, hogy annak ellenére, hogy emberek vagyunk, más embereknek lehetünk az angyalai és ők is lehetnek a mi angyalaink. Tudom ez egy kicsit így zavaros, de remélem valamennyire érthető...
2016. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És màr ott àllt mellettem..
2016. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
hát velem pl. már sokszor volt h valamilyen baleset éppen elkerült... Megúsztam kisebb sérülésekkel és úgy éreztem hogy ebben valaki keze benne van.... én abban hiszek hogy mindenkinek van őrangyala aki vigyáz rá...:)
2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!