Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Eléggé elgondolkodtat mostanáb...

Eléggé elgondolkodtat mostanában ez a téma, és kezdek rájönni, hogy ki vagyok. Létezhet olyan, hogy valamiféle Angyalként élem itt az életem?

Figyelt kérdés

Rengeteg okot tudnék mondani. Csak félek elhinni, hogy ez lenne az igazság. Tudna valaki olyanokat mondani, ami adott Angyalokra jellemző? Olyan tulajdonságokat, tetteket, dolgokat, ami miatt biztos lehetek abban, hogy ki vagyok, mi vagyok?

Nagyon összezavarodtam, totál elmebajosnak érzem magamat lassan.

Kérem normális emberek válaszoljanak, azt megköszönném!


2016. jan. 10. 18:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Az angyalok árnylények, akik az embereken élősködnek.
2016. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

"Kérem normális emberek válaszoljanak"


nem vagy angyal

2016. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Legoman ***** válasza:

Egy angyal tisztában van azzal, hogy angyal, és ő nem ember. Vagyis tudja, hogy mit kell csinálnia, tudja azt, amit Isten rábízott, hogy miért van itt. Vagyis te nem vagy angyal.

Olyan ember van, aki halála után felemelkedett és angyal lett belőle.


A második opció, amit fent leírtam lehetséges lehet majd, a felemelkedés.

De ehhez nagy tetteket kell véghez vinned, olyanokat, amiket Isten rád ruházott.


Egyébként miből gondoltad, hogy az lehetsz?

2016. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nem vagy angyal. Akkor tisztában lennél vele.

Sorold az okokat, kíváncsi vagyok.

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Legoman ***** válasza:

Az utolsó mondatot sem rosszindulatból írtam:

"Egyébként miből gondoltad, hogy az lehetsz?"


Hanem csak kíváncsi vagyok, hogy mik történnek körülötted, amiből ezt szűrted le, ezért oda is teszek egy szmájlit.


:)

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Mindannyian többet vagyunk egy puszta biológiai lénynél, de ezt kevesen hiszik el és érzik át. Nem ezzel kevered az "angyalságot"?

(Egyébként írhatnál többet ezekről, úgyis névtelen az oldal, a mindentagadók pedig már ezek alapján is elküldenének Szibériába.)

2016. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 luciferko válasza:

A keleti medicína és a vallásivonalak legtöbbje foglalkozik e kérdéssel is. Mindegyikben azonos, és szerintem a legvalószínübb, hogy az emberi teremtmény

HÁROM ALAPEGYSÉGET KÉPVISEL

1. TEST, 2. SZELLEM, ÉS 3. LÉLEK.

E 3 egyensúlyban lévősége adja a személy biztos létét a földi életben. Ha bármelyik kiemelkedik a személyiségből, az egyensúly felborul. Vagy mindegyik kiemelkedő, alázatos,vagy visszafogott ugyan azon a színten.

Nem vagy elmebajos!

A szellemi vonalad, melynek a szerpe a testi és a LELKI vonal összehangolása, nagyobb esélyt ad lelki vonalnak, így ők ketten (a szellem és a lélek) nagyobb energiát képes adni, külön-külön, melyekhez a testi nem tud csatlakozni. Itt lenne jó, ha rájönnél az egyensúly visszaállítására testileg.

2016. jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én viszont angyal vagyok.
2016. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Szerintem az angyali énedet érzed, vagy felsőbb énedet, ami állítólag kapcsolatban van azzal, ami Isteni eredetű, tiszta.Lehet, hogy mindenkiben megvan, de nem mindenki érzékeli, használni ezt az énjét.Én érzékelem magamban, viszont nagyon nehéz a földi körülmények között ennek megfelelni.De bárhogy is, nem ezeket nevezik angyalnak.Az ember ember, amíg a földön él, még ha angyaliak is a tettei, vagy a személyisége.
2016. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Az, hogy te angyalnak képzeled/tartod magad, nem jelenti azt, hogy az is vagy!

Túlértékeled magad.

Tested van?

Az angyaloknak nincs.

2016. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!