Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kérem senki se nevessen ki....

Kérem senki se nevessen ki. Kiskorom óta érzem azt, hogy valaki figyel. Történnek furcsa dolgok a házban, de a családom nem vesz róla tudomást. Ha esetleg valamilyen túlvilági lény van a házban, hogyan segíthetnék neki? A többi lent.

Figyelt kérdés
Kb. 1 évvel ezelőtt gyakran ébredtem arra, hogy valaki a nevemen szólít. Persze nem mertem válaszolni. Egyszer senki sem volt otthon. (a család elutazott) Ébredés után voltam, de egy kicsit még lustálkodtam, a testvérem hangját hallottam, ahogy kelteget, mondtam erre, hogy kit nézel hülyének vagy 30 km-errel arrább van mindenki, utána éles fájdalom nyílalt a vállamba, meg "éreztem", hogy valaki jó erőteljesen megnyomta vállam. Van hogy úgy érzem, hogy amíg alszok, valaki nagyon szorít. Szoktam mindenféle fájdalmat érezni, de reggelre semmilyen nyomát nem találok... Néha hallok 1-2 mondat foszlányt is. Nem tudom mi ilyenkor a teendő. (Sokan mondták már az alvási paralízist, de azt hiszem, hogy nem lehet ezzel elintézni az egészet. Volt, hogy egy két furcsa esetnél ott volt a nővérem. Vagy a nővérem és az öcsém volt ott, én nem. Elvileg 2 ember nem hallucinálhatja ugyanazt, ugyan úgy.)Köszönöm, ha valaki tud nekem bármilyen jó tanáccsal szolgálni. Aki jót szórakozik ezen, kérem kíméljen a hülyéskedésétől...
2016. márc. 7. 17:53
 1/7 anonim válasza:
57%
Érdemes lenne neked fel keresni e médiumot ő biztosan megtudná mondani mi is a helyzet. Ne érdekeljen mások véleménye. Te érzed amit érzel lépj az ügyben.. sajnos ennél többet nem tudok segiteni. :(
2016. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tom tom 17 válasza:
54%

Mindenképp figyeld meg,hogy mit hallasz,és próbáld meg értelmezni az életedben.Vagy ha nem is érted tisztán,akkor azokat az érzéseket amiket akkor érzel.Mert lehet,hogy azt akarja

jelezni,hogy valami nem stimmel az életedben és változtatnod kell.

2016. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
biztos az őrangyalod:'D
2016. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fleurr ***** válasza:
100%
Talán fel lehet venni kamerával a hangot, esetleg este feltudja a kamera venni h mi adja ki a hangot. De reméljük, h csak a szél bolondozik veletek.
2016. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Felhívom minden kedves válaszoló figyelmét, hogy a saját véleményemet írom le és nem azért írok, hogy lehülyézzenek, hanem mert a kérdező kérdésére ezt gondolom jónak leírni!

Kedves kérdező, említed a fájdalmat, szorítást. Ez véleményem szerint nem utal arra, hogy a jelenlévő létező jó szándékkal van ott. Ebben az esetben segítened sem kell neki, mert az ott létének oka nem a segítség kérés.

Istent, Jézust, arkangyalt, őrangyalt kellene kérni, hogy segítsenek neked és vezessék el a megfelelő helyre.

2016. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hol éls, melyik településen? csak mert ha a közelben akkor szívesen elmennék megnézni ezt a jelenséget :D
2016. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 death42 ***** válasza:
88%
A paranoiát manapság jól tudják kezelni.
2016. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!