Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhet? Vagy csak én gondolo...

Létezhet? Vagy csak én gondolok hülyeségeket?

Figyelt kérdés

KÉREM A SZKEPTIKUSOK ÉS ROSSZINDULATÚAK KERÜLJENEK! KÖSZÖNÖM!

Nos, mikor anyumék ikreket vártak, de csak én születtem meg. A testvérem felszívódott. Viszont kb. olyan hat éves korom óta megjelenik az álmaimban egy kinézettre hozzám nagyon hasonló lány. Anyukám azt is mesélte, hogy egyszer olyan három évesen valami lányról beszéltem aki úgy néz ki, mint én és a szekrényemben lakik. Néha mintha a szemem sarkából is látnám az alakját, de sose ijesztett meg, hanem mintha természetes lenne a jelenléte. Ez lehet az ikertestvérem?



2016. márc. 26. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem hinném. Tapasztaltam én is sok ilyet.
2016. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

KÉREM A SZKEPTIKUSOK ÉS ROSSZINDULATÚAK KERÜLJENEK! KÖSZÖNÖM!

Tehát:AKI NEM ÉRT VELEM EGYET NE VÁLASZOLJON!

2016. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Legoman ***** válasza:
100%

Azt kérte, hogy kerüljék a szkeptikusok, mivel ő nem azért tette fel a kérdést, hogy azt kapja rá, hogy ez hülyeség, hanem hogy meg mondják neki miért látott ilyet stb.

A rosszindulatúakat is megkérte, hogy maradjanak távol a kérdéstől, mivel nincs kedve az embernek beszólogatásokat, meg hülyeségeket olvasnia egy kérdésnél, amire választ várunk.



Kérdező,

Sok minden így nem derül ki, hogy ő az-e.

Amikor 3 évesen láttad, akkor előfordulhat, hogy valamit láttál, de 6 éves korod után, már nem hiszem, hogy még ott lenne veletek, mivel csak álomban látod, bár nem kizárt, de csökkent az esélye és a valószínűsége a dolognak, hogy veletek van még.

Nem tudom mennyire sikerült átadnom azt, amit szerettem volna, de ha valamit nem sikerült megérteni, hogy mit akartam írni, akkor nyugodtan kérdezz bele. :)

2016. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem meglepő hogy ha a szüleid már kisgyerek korod óta arról beszélnek hogy lett volna egy tesód aki "felszívódott", az elég rejtélyesen és jelentőségteljesen hangzik ahhoz hogy megragadja a fantáziádat és az agyad kitaláljon erről dolgokat.


Egyébként ha felszívódott, lehet hogy kiméra vagy:

[link]

(sajnos magyarul jobb cikket nem találtam róla)

2016. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm, alapvetően nem hiszek földöntúli dolgokban. Az viszont tény, hogy a megszületett ikreket összeköti valami. Szerintem, lehet az is, h képzeled csak. De, akár az is lehet, h igen, ott van ő is valamilyen formában körülötted. Te döntsd el, mit szeretnél hinni. :)
2016. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!