Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tényleg léteznek sárkányok,...

Thunderstruck kérdése:

Tényleg léteznek sárkányok, sárkányszabású szellemek?

Figyelt kérdés
Honnan tudják bizonyos emberek, hogy nem léteznek sárkányok? Nem lehet hogy sárkányszabásúak szállják meg a lelküket?
2016. ápr. 8. 07:39
1 2
 1/14 Papi Gonzales ***** válasza:
nem léteznek...
2016. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem "sárkányszabású szellemek", hanem kiműlt sárkányok szellemei.

Lehetnek jó-, lehetnek rosszindulatúak sőt naívak is (pl.: Süsü).

A sárkányok kimúlásuk után a Mesék Mély Kútjába kerülnek, némelyik onnan szökik az élő emberek riogatására/szórakoztatására.

2016. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 death42 ***** válasza:
88%
A sárkányok azok, akik leordítják a fejedet.
2016. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A sárkányok valójában nem azok a szárnyas, tűzokádó lények, akik a mesékben szerepelnek (bár ha akarnak, olyan formát is fel tudnak venni), hanem alakváltó, hüllőszerű idegen lények. Ha utánanézel, kiderítheted, hogy nagyon sok rossz dolog mögött valójában ők állnak, az emberi elit egy jó részét tartják megszállva.


Akik biztosak benne, hogy nincsenek sárkányok, lehetnek sima emberek, de elképzelhető, hogy ők maguk is azok, ezt az alakváltó képességeik miatt sosem lehet tudni.

2016. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, pont ilyen az anyósod :)
2016. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

de hát vannak én tenyésztem 200milió ft egy darab, viszont drága a fentartása nagy hejjet igényel, nem szabad mutogatni, ő itt 1 hónapos:

[link]

2016. ápr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Its okay válasza:

Valóban vannak sárkányok Lásd Komodo Dragon.

Sárkányszabású szellemekben nem hittem,de bárki meggyőződhet róla,hogy vannak,és meg is szállják az embereket sajnos ! Nyári kánikulában szállj fel egy villamosra/trolira/buszra. Tömény sárkányszag lengi be.

2016. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a "sárkányszabású szellemekben",de a mesékben látott sárkányokban igen.
2016. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A kínai mitológiában vannak sárkányok, és például sárkánynak becézik a tehetséges harcművészeket, (akik arra használják tudásukat, hogy másokat megvédjenek)
2016. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sárkányok márpedig vannak!

Sokan panaszkodnak, hogy házasságkötésük után beköltözik hozzájuk házisárkány is.

2016. szept. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!