Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott valaha a történelem...

Látott valaha a történelem során ilyen lényt az ember? Létezhet hasonló és ha igen mi a neve?

Figyelt kérdés

Fekete kutyaszerű lény,feketén vagy pirosan világító szemekkel a lény méretével kapcsolatban megoszlanak a vélemények de kicsit nagyobb de mégsem.

Létezhet hasonló természet feletti lényről leírás valahol?



2016. ápr. 10. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Gyenge próbálkozás itt trollkodni, látszik hogy a kérdéseid többségét törlik vagy áthelyezik innen, pár nap múlva már te sem leszel itt.


Mivel barrakudával egymást erősítve nyomjátok pár perces eltéréssel, még sem az sem kizárt hogy ugyanaz az ember két profilból erősíti egymást.

2016. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pár éve is azt mondták, nem baj majd úgyis le leszel tiltva na azóta ittvagyok
2016. ápr. 10. 16:07
 3/10 A kérdező kommentje:
na de maradgyunk a kérdésnál
2016. ápr. 10. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem chupacabra!ne nézz hülyének.
2016. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én loús nevem az lenne, hogy " Fekete Loúvag " esetleg " Sötét Loúvag " vagy valami hasonló, szóval ez nem én vagyok.
2016. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
zordó :DD
2016. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pjnonstop ***** válasza:
85%
Én is láttam már..egy Pokolkutyáról beszélsz.Asátán szolgálói és ha te láttad rossz ómennek számít..én a papám halála elött láttam évekkel ezelött és kicsit nagyobb volt egy németjuhásznál.Fekete szőr borította..kb 20 méterre állt amikor felnézett rám a vörös szemeivel..én meg megilyedtem és elhúztam a csíkot.
2016. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Pjnonstop ***** válasza:
85%

Azt kihagytam,hogy már az ókori görögök is ismerték.

Szóval egyidős az alakváltó mítoszokkal.

Sokáig én sem tudtam mivel találkoztam. Csak akkor,amikor egy könyv leírásában ráismertem.

2016. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Pokolkutya
2016. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
38%
Tapmancs :D
2016. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!