Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit gondószl létezhetnek...

Mit gondószl létezhetnek szellemek meg démonok?

Figyelt kérdés
Sokat töröm a felyem ezen.

2016. ápr. 24. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én egy dolgot nem értek...


Ma a halálnak írnak ide olyan emberek akik nem hisznek benne és olyan biztosak benne, hogy nem léteznek? :)


Tudjátok a tudatlanság itt kezdődik, hogy olyan dologról írok véleményt, amiről semmit nem tudok és nem voltak tapasztalataim...


Léteznek elég megnézni, hogy a világunk milyen irányba kezd haladni, ugyanis itt marhára nem emberek diktálják a dolgokat, hanem természetfeletti lények, földönkívüliek, ahogy eddig is... :)


Ha meg tudod mondani, hogy a piramisokat hogyan építették fel sok sok évvel ezelőtt mikor még daru sem volt se semmi akkor beszélhetsz arról, hogy mi létezik és mi nem....


Pár év múlva befogják jelenteni az idegenek kapcsolatát az emberekkel és akkor majd jót röhöghet magán az aki eddig tudatlanságban élt... :)


Amúgy meg meg nyugothat az hogy léteznek démonok és angyalok is, az ő háborújuk zajlik aminek mi isszuk meg a levét mi halandók és rabszolgák a számukra...


https://www.youtube.com/watch?v=7aq_lcTXbVU


A démonokról csak ennyit.... :)


45 perctől....


Nem ajánlom senkinek itt, hogy ezt élje át ami ott van, ezek démonok által megszállott emberek elég egyértelmű aki meg ezt nem látja azzal nem lehet mit kezdeni az ugyanolyan irányítható rabszolga röviden ennyit erről.... :)

2016. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És amikor a szájával fújtat a szabadkőműves nagymester Kenneth Hagin akkor éppen kántál a démonok felé, ennek is megvan a módja, hogy miért van.... :)


Tudjátok a démonok mindenhova képesek beszivárogni anélkül, hogy észre sem veszed... :)

2016. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
És hozzátenném, hogy hazánkban a Hit Gyülekezetben is ugyan ez megy, régen felvették az ilyen megszállós szeánszokat, de azóta nem, és el is távolították sokszor megosztott helyeken, mert szégyelték a dolgot... :)
2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én azt mondom, ha Isten is van, akkor Ördög is, (azaz DÉMONOK) :)
2016. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

csak érezni szoktam, de szerintem vannak :)

:) 19/L

:)

2016. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vannak há' ... a rak a fejuket xd
2016. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hogy Koboldok léteznek az bisssztos! Elolvastam az angol wikipedián, és egyből a feleségem jutott az eszembe
2016. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!