Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti nektek nem fő célotok...

Ti nektek nem fő célotok megismerni Istent? Az Élő személyt szellemi lény szellemi lélekkel szellemi testtel egy hasonlat pont mint az anyalok ő is ilyen szellemi lény szellem formában és tulajdonsággal

Figyelt kérdés
Itt nem kell most vallásról beszélni azt mellőzük most csupán az érdekelne hogy úgy magatok nem vagytok rá kiváncsi milyen mennyei öröm lesz látni őt öröké együtt élni vele és Jézussal és angyalaival ennél jobbat nem is kivánhatnék :)

#örök élet #nyugalom #béke #Az élet fája #Jézusban #halhatatlanság.
2016. aug. 19. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
nem
2016. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
értem miért ? 😉
2016. aug. 19. 09:47
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert szerintem az emberek "találták ki", hogy legyen miből erőt meríteni.
2016. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
értem tiszteletben tartom a hitedet
2016. aug. 19. 10:24
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves Andrei!


Itt az Ezo világában vagy itt nincs helye Istennek,itt ez az ördög és démónai szórakozási helye.

Jómagam is többször benézek ide mert segíteni próbálok,de a legtöbb esetben szomorúan hagyom el ezt a borzalmad helyet mert itt nem akarnak Istenről és Jézusról az emberek mert ők az ördögöt a Sátánt akarják megismerni és nem Istent.

Én keresztény vagyok de nem voltam mindig az,és volt "szerncsém" megismerni testközelből is a sötétséget amit ha elmondok akkor vagy ki nevetnek vagy nem akarják elhinni,de azt már elhiszik,hogy lehet őt idézgetni meg stb.


Gratulálok a kérdésednek!


Az Úr Áldjon!

2016. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló szép hited van.

Én sem voltam hívő teljes mértékben mikor apukam meg halt sajnos 15 éves koromban szkeptikus és ateista voltam és ez alatt történtek változások és másképp gondolom de mindenki higyen amiben biztonságban érezheti magát.

2016. aug. 19. 12:18
 7/18 Legoman ***** válasza:
89%

Már ismerem. Naponta sokszor látom.


Képzeld magad Isten helyébe, ha te teremtetted volna az embert, akkor elrejtőztél volna a teremtényeid elől, és nem hagytad volna, hogy egész végig, örökké lássanak téged?


Isten benned van, a saját képmására teremtette az embert. Mindenkiben testet ölt.

Ha önmagad ismered, őt is ismered.

2016. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen ebben van igazság de Így konkrétan nem lehet beszélgetni mert sok felekezet van és tiszteletben kell tartani mindenki hitét és jogát a régebbi időkben sajnos a rossz biblia értelmezés forditások miatt és a bún bocsánat cédulák amik hamisak a cédulák el torzitoták a valodi Atya természetét.
2016. aug. 19. 12:31
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké elnézést kérek hogy ha valakit meg sértettem ez nem állt szándékomban senkivel szemben se. Csak úgy hobbiból foglalkozok vele meg szeretek róla beszélni tisztelem mindenki hitét elnézést ha meg sértettem valakit.
2016. aug. 19. 12:49
 10/18 SZücsöm ***** válasza:

5. Ugye tudod hogy ez a hozzáállás mennyire lefedi az 1. főbűnt a kevélységet, hogy mindenki aki mást hisz mint te az az ördög csatlósa és máglyára való. Jó pár millió embert égettek el elevenen, húztak karóba, törtek kerékbe, zsigereltek ki az e fajt eszmék miatt.


Am a kérdésre a válasz NEM. Ha ő akarná hogy megismerjem azt tudatná és ha létezik is akkor se fog hasonlítani semelyik ember által teremtett história fejeséhez.


És de kedves Andrea onnantól kezdve hogy leírtad Jézust és kijelentetted hogy az Isten egy és megemlítetted az angyalokat onnantól már lehetetlen elkülöníteni istent a vallástól. Mert így már a te vallásod Istenéről "beszélünk".


Továbbá valaki aki szellemi lény nem lehet élő is (egyszerre legalábbis) mert a kettő ellentéte egymásnak.

2016. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!