Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már élményed szellemekkel...

Volt már élményed szellemekkel vagy polter geist-jelenséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 19:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
igen, többször is... :$
2010. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla bővebben? Akár privátban. :)
2010. máj. 3. 19:20
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
volt. Egy esetben, de akkor sorozatban.
2010. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
nem és nem is lesz, mert nem léteznek.:|
2010. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

a lakásomnak volt egy látogatója... biztosan tudom, hogy bezártam az ajtót este, reggel nem volt bezárva.

tv kikapcsolt minden ok nélkül, nem volt beprogramozva, de áramszünet, csak kikapcsolt.

kutya éjjelente az ajtó felé ugatott, de nem volt kint senki és semmi...látható.

aztán kaptam egy őrzőt, és azóta nincs ilyen...lekopogom!

2010. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
nem de, hanem se!
2010. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Igen, volt, kétszer is (:
2010. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek is meg nem is a szellemekben... De: a kisfiam pár hónapos korában mindig azt csinálta, hogy nézett egy pontot a "levegőben", és mosolygott rá, gagyarászott neki. Sztem látott valakit, akit én nem. A hátamon futkosott a hideg, de biztos jó szándékú volt, különben sírt volna a babám. Mikor elköltöztünk, eleinte az új lakásban is itt volt, mert nézte a fiam, de aztán egyszer csak nem... Pont, mire berendezkedtünk... A nagymamám, akit nagyon szerettem, akkor halt meg, mikor a kisbabám megfogant (persze nem tudom, hogy napra pontosan-e), én a mai napig nem "engedtem el" őt, arra gondolok, lehet, hogy ő volt, visszajött hozzánk, csak én nem láttam... De hogy miért tűnt el...
2010. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:10


Ilyen nálunk is volt. Az unokaöcsé is amikor kicsi volt és az én gyerekeim is csinálták, hogy ugyanarra a pontra néztek és jókat kacarásztak közben. Aztán egyszer csak nem látták többé azt a valamit. Én úgy hiszem anyukám szórakoztatta a kicsinyeket a családban, még mi mással voltunk elfoglalva.

Egyébként is gyakran hallottunk kiesni a szekrényből befőttesüveget és összetörni, majd amikor kirohantunk megnézni, sehol semmi nem volt. Ennek több változata is vol, előfordult, hogy a fürdőben esett le valami. Volt, hogy éjszaka átmentünk a gyerekszobába, mert azt hallottuk ébren vannak a gyerekek és játszanak a játékokkal, de ők édesen aludtak. Meg sok ilyesmi volt.

2010. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Én hét évig együtt éltem egy kifejezetten rossz indulatú példánnyal, majdnem teljesen tönkretett idegileg. Nekem mondhatja bárki, hogy nincsenek szellemek, amikor hárman néztük végig ahogy mászik arrébb a pohár az asztalon. :D
2010. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!