Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Dyatlov-rejtély? Szerintetek...

A Dyatlov-rejtély? Szerintetek mi történhetet velük? Nagy rejtély az esetük még mindig.

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az orosz kormány áll a háttérben, bár... igazából tényleg annyira durva és összetett, különféle jelek vannak, mindenből lehetséges. Engem nagyon érdekel ez a téma.
2017. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem fegyverkísérlet volt. Ketten közölük a olyan munkahelyen dolgoztak, ahol minden a hadseregnek volt alárendelve. Az állam hatalmas állam titokként kezelte az ügyet, plusz nem hiszem el, hogy nem találtak közelebb olyan helyet ahol tudnak "piknikezni" (mivel napokig utaztak hogy elérjék a helyszínt). Tuti valamilyen komolyan céllal mentek oda, ez a terület pedig pont jó erre. Ráadásul a Vörös hadsereg a Manysi Nemzetiségi Körzetben (a hegy közelében ahol voltak) több kísérleti telepet és bázist is fenntartott. Számomra egy furcsa fegyverrel való kísérletezés magyarázatot ad a helyszínen talált fémdarabokra, és a titokzatos belső sérülésekre is.
2017. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

*közülük

-a

*államtitok


Bocsi, siettem.

2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy valami hivatalos szovjet akció lett volna, mert akkor valószínűleg most semmit sem tudnánk az esetről. Nyom nélkül eltüntették volna a fiatalokat, egy "eltűntek" pecséttel lezárták volna az aktát, és nem valószínű az sem, hogy a Specnaz/GRU-t csődítették volna oda.

Az viszont nem kizárt, hogy egy-két szovjet tiszt magánakciója volt, akik meg akarták mutatni, keményebbek tudnak lenni a fagyos szovjet télnél is, a tisztek védelme érdekében meg hát nyilván muszáj volt utólag ködösíteni.

A fegyverkísérlet sem zárható ki, és pont ezért ilyen ködös ez az egész sztori, mert a medvetámadáson/jetin/manysikon kívül semmi nem zárható ki, és valószínűleg több esemény zajlott egyidejűleg, amiket utólag kibogozni szinte lehetetlen. Lehet, hogy összefutottak néhány amcsi kémmel, közben megjelent a szovjet haderő, és közben elsöpörte az egész bagázst egy fegyverkísérlet.

Amúgy nekem a francia (Tibó), és Zolotarjov a leggyanusabb figurák, szerintem ők tudtak valamit.

2017. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Katonai tevékenység.
2017. jan. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moon_Walker ***** válasza:
100%
kisméretű hidrogénbomba
2017. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Megjátszott halál, új szemèlyazonosság
2017. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudja fene. Részletek itt: [link]
2017. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Olyan helyre indultak túrázni, ahol katonai kisérleti robbantások voltak. Valószínűleg tanúi voltak egy robbantásnak. Erős sugáradagot kaptak. A májuk, és belső szerveik fokozatosan felmondták a szolgálatot. Ezért besárgultak(bilirubintól, májkárosodás jele). Mikor a sátrukban voltak meglepte őket a robbanás hatásait ellenőrző csapat. Megijedtek menekülni próbáltak. Ezért vágták fel belülről a sátrat. Valaki cipő ruha nélkül menekült. Bizonyára már nagyon rosszul lehetet, ápolhatták. Mikor elkapták őket elkobozták a fényképezőgépet. Ezért nem volt benne film. Majd otthagyták őket. Tudták, hogy úgyis halálukon vannak. A hideg és a sugáradag elvégezte a többit. Majd a holtesteket az arra járó állatok megcsonkították. Mikor már hetek óta nem jelentkeztek kutatni kezdték őket. Lehet katonák is, akik nem voltak beavatva a kisérleti robbantásba. Majd zárolták az aktákat, nehogy az államtitok kiderüljön. Egy sajnálatos baleset volt, amit el kellett titkolni.
2017. jan. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Igen valószínűleg ez áll a legközelebb a történtekhez, de

- mi volt a +2 holttest, ami később eltűnt? összetűzés a fegyverkísérletet végző katonákkal? (Marija Ivanova vallomása: plussz lehet, hogy az a négy tetem ami eredetileg megvolt csak "elásták" még egy kis időre, talán azok voltak a legradioaktívabbak,és "pihentették" egy kicsit az előkerülésüket)

2017. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!