Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyerekként, kamaszként fütyülő...

Gyerekként, kamaszként fütyülő hangokat, susogást hallottam, meg mintha valaki figyelne és a nevemen szólítana, más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne, nem hiszek a szellemekben én ezt a szorongásos állapotnak tudom be, de ha más is észlelt hasonlít szívesen veszem a tapasztalatait.
2010. máj. 8. 18:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hasonlót
2010. máj. 8. 18:28
 2/11 anonim válasza:
9%
Menj dili-dokihoz!
2010. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
8%
hülyevagy fiam.
2010. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Csak ki vagy fáradva. Én pl.: meg mindíg azt hallot mintha a tanár a táblán ütögetné a krétát, meg mintha felszólitott volna felelni. De mondjuk csak este elalvás előtt meg akkor ha már ülő hejzetben is eltudtam volna aludni. Szóval szerintem csak sterszes vagy :) Pihenj sokat.

ui.: nem szoktál hülyeségeket álmodni? Mert az is arra utal, hogy túl vagy hajszolva.

2010. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is mindig paranoiás voltam, ha egyedül kellett hazamenni a sötétben mindig lépteket hallottam a hátam mögött, de persze sose volt ott senki. Túl nagy a képzelőerőd.
2010. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyeneket kamaszkoromban. Ebben a korban ez normális.
2010. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akik nem hisznek az ilyen dolgokban, ők poénból írogatnak ide, vagy már elfogytak azok a kérdések, ahol a másokat lehet cseszegetni?


A válasz pedig a következő:


Gyerekként (főleg 6-7 éves korig) az elme fogékonyabb az asztrális világra. Az, hogy ki mennyire, azt embere válogatja. Valaki csak susogást hall, valaki szürke árnyakat lát, valaki pedig szellemeket vagy aurát.

Nincs ezzel semmi baj, idővel elmúlik, ha nem az azt jelenti, hogy tehetséged van ebben, és érdemes fejleszteni.


Félni viszont felesleges tőle, szellemek és sötét lelkek még sose öltek meg senkit!

Kivéve persze ha valaki szánt szándékból megidézte őket, de ugye itt nem erről van szó!

2010. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én még mostanában is szoktam hallani,hogy valaki a nevemen szólít,pedig nem is.Egyszer Anyukám hangját hallottam,mintha ő szólított volna a nevemen,és én megkérdeztem,hogy miért szólt,és ő azt mondta,hogy nem is mondott semmit.:/ Én hiszek a szellemekben...Meg még volt pár hete olyan is,hogy azt hallottam mintha valaki kopogott volna az ablakomon,odanéztem:semmi.Folytattam a gépezést,megint kopogás,odanéztem:semmi.És ez ment vagy 5 percen keresztül :/


12/L

2010. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző:


Az, hogy ki mennyire érzékeny az asztrális (vagy ha jobban tetszik) szellemvilág iránt, az az egyéntől függ. Mint mondjuk az, hogy kinek mennyire jó a zenei hallása. Lehet fejleszteni, de akiben nincs meg, annak nem fog menni.

Te érzékenyebb vagy az átlagnál, ezért hallod ezeket (persze erre most ki lehet találni valami kamu pszichológiai betegséget)!

Ha zavarnak, egyszerűen ne gondolj rá, illetve mondd magadban, hogy:

"Légy szíves hagyjatok békén, nem vagyok kíváncsi rátok! Jelenleg nem szándékozok ilyen élményt megélni, de ha később igen, majd szólok."


Most akik nem hisznek benne lehülyézhetnek, csak azt ne felejtsék el, hogy most az EZOTÉRIA topikban vagyunk.

2010. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az írásokat. Megnyugtattak. Már 23 éves nő vagyok, 14 éves korom óta nem hallom őket, de sosem felejtem el...Akkoriban jártam pszichológushoz, de semmi komolyat nem állapítottak meg.EEG-n is voltam ott sem.Ma már nem szoktam ilyeneket tapasztalni,
2010. máj. 8. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!