Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » (Ha léteznének) szellemek...

(Ha léteznének) szellemek szerintetek tudnánok olvasni a gondolatainkban?

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy léteznek, és azt sem hogy nem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre
2017. ápr. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2017. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thoomas26 ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudnád elrejteni előttük a gondolataidat.
2017. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Sőt továbbmegyek, szerintem bárki olvashatna bárki gondolataiban, csak elfelejtettük ezt a képességünket.

2017. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as válaszolo megtagadására egy kérdés. Mivan ha valaki nem gondolt semmire és ez globálisan elterjed és más azt halja higy más olvas más gondolataiban aki a nemgondolkodo emberbol olvas
2017. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elfelejtettuk ? Tessek ? Ha valamit megtanulsz azt nem lehet csak ugy elfelejteni. pl jaras.
2017. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Fizika, egy kicsi kemia es woala :D Ott van minden az elmeben csak nem tudunk rolla / nem tudjuk hasznalni. Vagy nem fejlodott ugy ki az agy. Majd 300-500 ev mulva.
2017. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A termodinamika második főtétele alapján nem léteznek szellemek.
2017. ápr. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!