Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek vagy hallucináció?

Szellemek vagy hallucináció?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észrevettem, hogy a szemem sarkából árnyakat látok elsuhanni, néha fekete, néha fehér színben. Egyszer történt, hogy ott álltam a konyhában és elsuhant előttem egy fekete árny, és egy ilyen pörgő valami elkezdett nagyon forogni. Pár hete reggel pedig, öltözködés után valami hideg fuvallatot érzékeltem a fülemnél és 'shh' hangot adott ki. Gyorsan átugrottam a mellettem lévő szobába, úgy megijedtem. Tegnap láttam, ahogy a balra dőlő könyveim közül néhány eldől a másik irányba, meg valamikor látom, hogy hullámzik valami. Arcokat tudok kivenni dolgokból, pl van olyan képem, ahol a levendulák egy részéből egy oldalra döntött fejet látok, meg a zuhanykabin oldalán megülő vízcseppekből is egyszer, mikor elbambultam. A legijesztőbb az volt, mikor az íróasztalom előtt álltam, és kicsit mellettem egy ember nagyságú fekete árny volt. Sajnos senki nem volt ott a családból, mert ezek akkor szoktak velem történni, ha egyedül vagyok egy helyiségben. Ha valaki ott van velem, ritkán van ilyen. Ez hallucináció lenne, vagy tényleg szellemeket látok? Mert elvileg a fekete a rossz, a fehér a jó szellemet jelenti, és én mindkettő színben szoktam árnyakat látni.

14/L



2017. ápr. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Szia


Olvasd a Bibliát


ez megerősit

mindent nem kell elhinni

a démonokat nagyon zavarja a Biblia , és ha olvasod az is

2017. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Nincs ott semmi.
2017. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Amarok Tonrar ***** válasza:
62%

"a démonokat nagyon zavarja a Biblia , és ha olvasod az is"


Azokat is, akik nem keresztények és mégis le akarod nyomni a torkukon a vallást. Azt nem tudom, hogy a démonokat, vagy szellemeket, vagy pomogácsokat távol tartja-e, de egy csomó embert biztosan.


"Mert elvileg a fekete a rossz, a fehér a jó szellemet jelenti, és én mindkettő színben szoktam árnyakat látni."


Nem vagyok ugyan szellemológus, de kötve hiszem, hogy színkódoltak.

2017. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Történt már velem is ilyesmi és nem mindig jót jelent.Írj ha többet szeretnél tudni vagy esetleg segítség kell!:)
2017. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Szimplán bebeszéled és annyira félsz, hogy mindenbe belelátod. Ha azt mondták volna, hogy kolbászos szendvicsek szoktak kísérteni, akkor kolbászos szendvicseket látnál elsuhanni.
2017. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor is látom, ha nem foglalkozok ezzel, az ilyenek váratlanul szoktak érni.
2017. ápr. 14. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
skrizofén vagy.
2017. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Hallucinálsz, mit szedsz?
2017. ápr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

A perifériás látásodba csak hallucinálsz. Szinte mindenki szokott. Ha szemüveget vagy kontaktlencsét hordasz, lehet hogy a szemed felületén felbukkanó dolgokat látod nagyba(szemed előtt elsuhsan). Az arcokról pedig:

Az emberi agy evolúciósan úgy alakult ki, hogy "mindenbe arcot lásson" pontpsabban hogy mindenhol felismerje azt. Még ott is ahol nincsen. Tudod a túléléshez ez nélkülözhetetlen volt még anno az ősemberek korában, háborúk idején, stb. Mint említettem abba is arcot látsz amibe nincsen. Pár példa: :) :( O.O :3, stb. Hiszen ezek csak betűk, számok, írásjelek. Semmi misztikus.

2017. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Elnézést a helyesírási hibákért, azért remélem a lényeg átjött.
2017. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!