Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek szellemek...

Szerintetek léteznek szellemek, démonok, természetfeletti erők? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Ha úgy gondolod hogy itt nem osztanád meg, akkor írj privátot és én is leírom a tapasztalataimat és a a szelemmes történéseket.

2017. ápr. 19. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

fuhh...

Nem is tudom. Én vámpírbarát voltam, (8 éves koromban vérszopó denevért találtam) és valahogy rátaláltam idősebb, 10-11 éves koromban az interneten a vámpírokra, Dracula stb... megvolt.

Csak amikor jött az Alkonyat, elsöpörte kis képzeletvilágomat.

A szellemekben nem hiszek, de a természetfelettiben szeretnék hinni, hisz oly evilági az élet nélkülük:D

2017. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2017. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még jöhet válasz.
2017. ápr. 19. 15:30
 4/15 thoomas26 ***** válasza:
48%

Az egész fizikai világot egy magas szintű tudat hozta létre és tartja fenn. Ami tehát nem fizikai, hanem szellemi jellegű. Tehát nem hogy nem léteznek a természetfeletti erők, hanem pont azok tartják fenn a természetet. Nélküle az sem létezne.

Ha neked már voltak is olyan élményeid, melyeket semmilyen hagyományos, racionális módon nem lehet megmagyarázni, akkor számodra már nem is kérdés a természetfeletti erők létezése.

2017. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy? Elég jártas vagy a témában.
2017. ápr. 19. 15:36
 6/15 anonim ***** válasza:
Jöhet, de szerintem nem nagyon fog.
2017. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 thoomas26 ***** válasza:
48%
38. (Ha tőlem kérdezed.)
2017. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen tőled.
2017. ápr. 19. 15:57
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Igen, szerintem léteznek de ezek nem tudattal, és alakkal rendelkező "szellemek", hanem egyszerű negatív energiák.

Aki hisz ezekben az többször tapasztal paranormális élményeket, ez azzal is magyarázható hogy például a félelem vonzta ezeket az energiákat.

De bármely átlag ember tapasztalhat paranormális élményeket, csak sokan ráfogják hogy meg lehet magyarázni. Mindent meg lehet magyarázni, de attól még nem biztos hogy úgy van ahogy gondoljátok;)

A szkeptikus embereket sosem értettem, miért ne léteznének ezek a "lények", csak azért mert nincs bebizonyítva a létezésük?

A Földet is laposnak hitték nagyon sokáig és őrültségnek tartották hogy kerek legyen, aztán hoppá.

De ezzel nem akarok senkit sem megbántani, mind mások vagyunk más nézőpontokkal.

Szóval a válaszom: igen, hiszek.

2017. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
a szellemek létezésében biztos vagyok , mert már többször is láttam. a vámpírokkal úgy vagyok hogy szeretném elhinni hogy léteznek valahol de sajnos nincs semmi hihető bizonyiték a létezésükre .
2017. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!