Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez valami szellem volt vagy...

Ez valami szellem volt vagy csak nagyon stresszes vagyok?

Figyelt kérdés

Az nem tagadom hogy nagyon stresszes ez a hetem (és hónapom), talán kicsit ki vagyok készülve, ami magyarázná az alvászavarokat. De ez mégis mintha más lett volna.

Kiskorom óta erős az intuícióm, és valahogy mindig is fogékony voltam a spirituális jelenségekre, megérzek dolgokat és eseményeket.

Tegnap este a szobámban tanultam amikor úgy éreztem valaki áll a székem mögött, de ez egy nagyon erős megérzés volt, és az ilyenek általában be szoktak jönni nálam. Pedig tudtam hogy nem lehet ott senki, nem is volt, de ettől függetlenül innentől kezdve az egész szobára rátelepedett egy "sötét" hangulat, valamilyen negatív energia. Ránéztem az órára és láttam hogy már lassan 10 óra, ideje lenne aludnom mert reggel korán kelek, és már úgy sem tudok többet megtanulni. Arról nem beszélve hogy folyamatosan úgy éreztem, hogy valaki van még a szobában rajtam kívül, ami nagyon zavart. Ez lehet a kialvatlanság és stressz jele is, de már évek óta nem néztem horrort és nem tudom miért pont most hallucinálnék, vagy képzelnék be dolgokat.

Viszont most jön az érdekes része.

Elaludtam, majd egyszer csak arra keltem éjjel hogy hirtelen felültem, szinte kiugrottam az ágyból. Nem ordítottam, rémálmom sem volt, csak nagyon hirtelen felültem, nagyon furcsa állapotban.

Nem tudtam megmagyarázni miért, először azt sem tudtam hol vagyok azt hittem még álmodom. Megpróbáltam visszaemlékezni az álmomra (egyből ébredés után menni szokott) de semmi nem ugrott be, nem emlékeztem hogy rosszat álkodtam volna, semmire nem emlékszem most sem. (Azóta sem tudom miért keltem fel). Ránéztem az órára és láttam hogy 11 múlt, alig egy órát aludtam odáig. Gondoltam visszalszok de megint elfogott egy érzés mintha negatív energia venne körül, és elkezdtem szédülni is az ágyban, pedig odáig semmi bajom nem volt.

Féltem hogy megint alvás paralízisben lesz részem (stresszes időszakokban elő szokott fordulni), emiatt elkezdtem idegeskedni, aztán csak jobban "szédülni", nem is szédülésnek mondanám inkább egy furcsa szorongásnak amitől úgy éreztem forog velem a világ, és amihez hasonlót még sosem éltem át ezelőtt.

Mi lehetett ez? Hozzá kell tenni hogy és a közismert "szellemekben" nem hiszek, szerintem ezek a lények mind csak negatív energiák. Egy ilyen tapasztaltam volna? Vagy csak a stressz hozta ki ezt az élményt? De az a hirtelen felkelést sehogy sem értem, és úgy érzem nem kellene elsiklanom felette, rengetegszer eszembe jutott ma.

18/l



2017. ápr. 19. 17:14
 1/6 thoomas26 ***** válasza:
80%

Azért nehéz a válasz, mert ugyanúgy lehetséges az is amit képzeltél, mint az is, hogy csak képzelted.

Már egy zaklatott tudatállapotban feküdtél le, tudva azt, hogy van valaki, nem e világi a szobában. Érthető, ha ettől zaklatottan ébredsz nem sokkal a lefekvés után.

Ami viszont egy jel lehet, amint el lehet indulni; hogy nem emlékeztél, milyen álomból ébredtél fel, holott máskor szoktál. Ez jelentheti azt, hogy tényleg valamely külső behatás ébresztett fel.


Akármelyik is az igaz, a tudatállapotodtól függ, hogy mennyire vagy érzékeny az ilyesmire. S a félelmeddel, a stresszel sajnos pontosan a negatív energiákat vonzod. Akár a saját tudatod alkotta, akár tőled független negatív energiákat. Vonzod és táplálod egy zaklatott lelki állapotban.


Tudom, nem könnyű, de amennyire csak lehetséges, kerüld az ilyen lelki és tudati állapotokat, és akkor jó eséllyel elkerülnek az ilyen élmények.

2017. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igazad van, ez tényleg mindkét variáció lehet.

Amíg tart az iskola addig biztos nem tudom minimális szintre csökkenteni a stresszt az életemben, de azért megpróbálom. Utána pedig remélem sikeresebb leszek ezzel kapcsolatban.

Köszönöm a választ!:)

2017. ápr. 19. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Stresszes vagy + tegnap óta rohadt erős kettős front van. Fáraszd le magad testileg, hogy jobban bírd az ilyen stresszes időszakokat!
2017. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszi:D
2017. ápr. 19. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Hello! Ez annak a jele lehet hogy eléggé fáradt vagy a napokban, és ezért képzelsz el dolgokat(Pl.:A te agyad azt képzeli, hogy olyan mintha ott lenne a szobádban valami, és nem hagyna nyugodni téged.)ez azért van, mert ilyenkor az agy nagyon kifáradt és játszadozik a képzelődőerejével. - Másik variáció hogy valószínű hogy kifáradtál ezen a héten, lazíts egy picit! :D
2017. ápr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kikapcsolódnod, feltöltődnöd kell! Nem szabad, hogy kimerítsd az erőtartalékaidat!


Ui: ismerem ezt az érzést. Borzasztó volt, amíg nem segített Valaki - aki talán a "lehetséges" jövendőbelim! (Még egyelőre csak egy jóbarát...)


Üdv: 43/N 34/F

2017. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!