Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Barátnőmmel megszeretnénk...

Barátnőmmel megszeretnénk idézni egy szellemet méghozzá egy jo barátunkat . Csak sajnos mar nincs köztünk régóta. Lehetséges az hogy újra tudjuk vele "beszelni"?

Figyelt kérdés
Kerlek segítsetek

#barát #szellem #túlvilág #idézés #kapcsolat teremtése
2017. máj. 4. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne buzeráljátok a halottakat.
2017. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

igen

ami erre a legjbb az a szellem abc (nezzetek utana neten hazilag is lehet csinalni)

ha kesz a tabla akkor mondjatok a nevet es varjatok amig az igenre megy

2017. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem fog valami rossz szellem rank ragadni?
2017. máj. 4. 20:13
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ne tegyétek,mert nem az jön be akit szeretnétek.Ha igent mondana a nevénél,hazudik .
2017. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nentudom miért de még a probálkozád is szerinten hullagyalázás. Hagyjátok nyugodni ha már jobb helyen van. De legbelul is.
2017. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Én tehetséges vagyok, mert tudom használni a keresőt. Nem is egy van nekem, hanem több is. Például Google, Yahoo, Bing, stb. 😋

Ezt találtam neked egy-két kattintás után, remélem tetszeni fog. [link]

Sokakkal ellentétben én azt mondom, hogy nyudlgodta próbáljátok ki, mert nekem semmi bajom nem lesz tőle (ami a legfontosabb), de hogy veletek mi fog történni nem tudom. Beszélni meg úgy is lehet, hogy meglátogatjátok a sírját és beszéltek vele. Ha abban hisztek, hogy meg lehet idézni higgyetek abban is, hogy egy napon, mikor eljön értetek a halál (úgy 80-90 év múlva) ismét beszélhettek egy jót.

2017. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Konkrét személy szellemét nem igazán lehet megidézni, ha meg lehet, akkor azért, mert valahogy itt ragadt, de ezt nem tudhatjátok, tehát nem próbálkoznék. Jó esetben már újjá született, vagy a lelke azon a síkon van, ahol már nem hallgat arra a névre, ami az övé volt a földön valamennyi időn keresztül - hisz az a test neve volt, nem a léleké.

Ahogy korábban írták, legtöbbször az fog kommunikálni veletek (ha egyáltalán történik valami) aki csak szeretne, az "abc-s táblán" keresztül (ouija tábla) is többnyire démonok vagy effélék szoktak válaszolni, megteremtitek nekik az energetikai "rést", ők meg kihasználják, és démonoknál sosem tudhatod, hogy ártó szándékúak vagy sem. Ha valaki más adja ki magát annak, akit meg akartok idézni, nem fogtok tudni rájönni erre sehogy, nem fogtok tudni olyasmit kérdezni, amire elvileg csak ti és ő tudnátok a választ, vagy ilyesmi, a magasabb rendű entitások, szellemek, démonok, bármik tudni fogják a választ, akár a ti gondolataitokból, akár a kollektív tudattalanból. Szerintem hagyjátok az egészet...

2017. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%

Akiket" szellemeknek "nevezünk azokkal nem tudunk kapcsolatot létesíteni,mivel ezek csak fizikai jelenségek.Adott helyen mindig ugynúgy fel,majd eltünnek.Energiamaradványok.

Ami a megidézést jelenti,azt a helyetekben nem tenném, mert nem vagytok rá felkészülve,és a játék az nem ez a kategória.

2017. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
#8 a jelenséggel kapcsolatban igazad van, de akik így jelennek meg, azok a kísértetek, igen, van különbség szellem és kísértet között, az utóbbi tényleg csak egy lenyomat. A szellemek viszont valamiért itt rekedt lelkek, velük egyébként lehet kommunikálni.
2017. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Felesleges próbélkozás.

Ha a megérdemelt

- jó körülmények közt van, csak kitoltok vele,

- rossz körülmények közt 'éldegél', úgysem engedik!

2017. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!