Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lady Gaga elvileg a lekét...

Lady Gaga elvileg a lekét adta a Sátánnak. Igaz ez? Meg amúgy ezt hogy csinálta, hogy elvileg nem tud kiszabadulni ebből? :D Nekem sántít ez egy kicsit.

Figyelt kérdés
Amúgy az Illuminati tagja még, vagy nem? Egyesek azt mondják, szinte ő maga a Sátán, mások meg azt, hogy csak egy áldozat és amúgy keresztény és már nem szolgálja a Gonoszt. És az igaz, hogy sokszor nem tudott egyedül aludni valami démonok miatt? Az hogy lehetséges? :)

2017. máj. 11. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi köze van az illuminátusokhoz a sátánnak?


Azon nem gondolkodtál volna,hogy egy kiválóan marketingelt énekes-híresség az illető?

2017. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Te mindent elhiszel amit az interneten olvasol? Vagy magadtól találsz ki ennyi hülyeséget?
2017. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, kicsit túgondolják ezeket a dolgokat.

Lehet, hogy a magánéletben ugyanolyan normális, mint egy átlagember. :)

2017. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
jav: túlgondolják
2017. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
93%

Lady Gaga nagyon messze van a sátántól de az illuminatitól is....a kettőnek pedig semmi köze egymáshoz.


olvass el egy kèt könyvet....na mind1 ....hagyjuk

2017. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy a Faustban volt az hogy a sátánnal kötött alkut, hogy a szerelmét megkaphassa, meg szerintem ez több irodalmi/filmes történetben is szerepel, hogy valaki a lelkét eladja a sikerességért. Bibliai vonatkozásról így nem tudok, de lehetséges hogy van és abból vették a dolgot. Mindenesetre az biztos hogy a Lady Gagának elég sok köze van az okkultizmushoz, meg az ilyen fajta dolgokhoz, a klippjeiben is van jó pár olyan vonatkozás, mely erre enged következtetni. Persze az is elképzelhető, hogy ez marketingfogás, bár nem tudom kiket vonzzanak ezek a beteg dolgok amúgy.
2017. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lehet hogy inkább az ének alatt elhangzó szavai meg gondolat világát vetíti ki a valóságnak és azért van ez a beteg sátános cucc vele kapcsolatba mert bármit megtenne bármiért . Mondjuk azt utálom a legjobban hogy mint Rihanna is meg néhány énekes így a klippben nyalják falják az ékszert a gyűrűket meg a pénz pénz xd káros ez nagyon beteg .
2017. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
A 21. században emberek még ilyen baromságokba hisznek. Egyesek tényleg leragadtak a középkorban.
2017. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudod eladni a lelkedet a Sátánnak... ő se... Lehet, hogy voltak alvásparalízisei, és ezeket démoni jelenségnek hitte, vagy más megmagyarázhatatlant tapasztalt, ez senkinél sem kizárt. Még az is lehet, hogy korábban megvezette valami szekta, bár én erről nem tudok, de előfordul. A többi, mint írták, marketing.
2017. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a cikkben úgy említi a riportalany a "Sátánnal való szövetégkötést" hogy valaki egy szektába lép be. Elképzelhető, hogy Gaga is valamilyen szekta tagja volt.

2017. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!