Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet értelmezni azt,...

Hogyan lehet értelmezni azt, hogy a teremtő mindíg is létezett?

Figyelt kérdés
Ti tudtok erre logikus magyarázatot? A biblia írja ezt egyébként szóval mielött hülyeségeket irtok közlöm hogy nem én találtam ki.
2017. máj. 27. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

a bibliaban mi a logikus? plagizált a pogányoktól, a keleti vallásoktól...mindenhonnan. ebben nem a logikát kell keresni, hanem hinni kell benne, mert úgy bizony da.


amúgy a túlvilágon nincs idõ, ezt anno ėn is feltettem egy papnak ės nincs kezdet, nincs vėg. Nincs Genesis, se Apokalipsis, csak isten meg a mennyország vagy a pokol, esetleg purgatórium.


Felvetül a kėrdes, hogy egy kezdet láncreakciónak is betudható, amit nem lehet idõvel mėrni...

2017. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Kerek 40 mp-et gondolkoztam rajta a kérdésed elolvasása után.

Úgy, hogy nincs idő, az nem egy objektív létező dolgo az idő.

Az idő a szűk elmekeresztmetszet miatti lineáris megismerés.

2017. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

#2 bullshit, az idő az entrópia változása, iránya annak növekedése...

Úgy lehet, hogy sosem létezett és az értelmezése önkényesen bárhogy értelmezhető, ahogy azt meg is tették az évszázadok alatt..

2017. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem kell értelmezni, a hit feltétel nélküli elfogadást jelent.
2017. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3: Akkor én miért nem észlelem?
2017. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hogyne észlelnéd, öregszel te mamlasz, valahogy beszélni is megtanultál, mondjuk csoda, hogy hogyan...
2017. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát... nagyon nehéz egyáltalán megértemen, mi az idő. Mielőtt testbe zártak, olyan "helyen" éltem, ahol nincsen idő. Még mindig nem tudtam igazán megtanulni, mi az.
2017. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 13 évesen engem is lenyűgözött volna ez az irtózatosan mély gondolat, de az idő egyértelműen definiálható, innentől a többi az márcsak értetlenkedés...
2017. máj. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogyan lehet értelmezni.

Én így értelmezem azt, hogy valami mindig is volt.

Nem kívánom megmérettetni és ütköztetni más értelmezésekkel, mert nem azt tartom értéknek, hogy egy értelmezés van, hanem éppen ennek az ellenkezőjét: azt, hogy minél több értelmezés legyen.

2017. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A HIT és LOGIKA nem kézenfogva járnak.

Ha hiszel el kell fogadnod a tézist, ha nem, nincs mit logikusan vizsgálnod.

2017. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!