Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megszállt valami vag csak...

Megszállt valami vag csak kezdek begolyózni?

Figyelt kérdés

Egy két hónappal ezelött felébredtem éjszaka olyan hajnali 1 körűl, nem tudtam vissza aludni pedig nagyon fáradt voltam. Egy hideg szellőt éreztem a fülem mellet olyan volt mintha valaki rám lehellt volna, de nem mertem magam mögé nézni.Nagyon féltem. Ez játszodótt nagyon sokáig velem, minden egyes éjszaka 2 hónapon keresztűl, meséltem anyukámnak de ő nem hitt nekem. Már nagyon fárad voltam nappal is a kialvatlanságnak köszönhetően. Az egészségem is romlani kezdett sokat voltam beteg nagyon.Félek a saját szobámban tudom hogy van itt valaki vagy valami. 3 hete törént, későn mentem már el tusolni olyan éjfél körül lehetett, belenéztem a fürdőszoba tükörbe és nem magamat láttam benne. Nagyon megilyedtem és sírni kezdtem. Anyukám befutott hogy megkérdezze mi történt nagy nehezen elmeséltem neki de azt momdta h képzelődök és hogy túl sok horrort nézek. ( Egyálltalán nem nézek horror filmeket...)


Másnap már nem mertem megnézni magam a tükörben és egyre furábban éreztem magam. Fájt a mellkasom és a mai napog olyan érzésem van, bántani akarom magam. Az iskolában is a WC ben mikor belepillantottam a tükörbe nem magam láttam... A kezeim remegnek sokszor már elviseletetlen módon, félek magamtól. Mikor ülök olyan érzésem van mintha megfordúlnék a saját testemben... Nem vagyok ura a gondolataimnak a tetteimnek...


Tegnap éjszaka felkeltem ismét oylan hajnali 1 tájban és akaratomol függetlenűl felkeltem az ágyból nagyon megréműtem, az ágyam mellet van egy hatalmas tükör és belenézve valaki állt melettem... Felsikítottam, és a testvérem ( ő koleszban lakik ezért ritkán van itthon) berohant. Mikor belépett a szobába mintha "elengedtek volna" meg tudtam mozdúlni. Elmeséltem neki mindent, láttam rajta hgy fél tőlem...


Tudom, hogy van itt valaki. Figyel, mindent lát, irányít, megfélemlít és rettegésben tart. Tőle félek vagy magamtól?


18/L



2017. máj. 28. 18:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarlak megijeszteni, de szerintem keress fel egy pszichiátert a problémáddal. Könnyen lehet kezdődő skizofrénia is e mögött... Nem egy eset kezdődött már így. :( De nyugodj meg, ha ez is lenne ma már jól karbantartható ez terápiával és gyógyszerekkel. Ha meg mégsem ez, akkor pedig érzékenyebb lettél a nem fizikai dolgok felé. Az eset előtt nem szeánszoztatok a barátnőkkel esetleg? Játékból nem idéztetek soha szellemet?
2017. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Ha kell megoldás írj privátot . Ha nem akkor felejtős
2017. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mindenképpen lássa először pszichiáter / pszichológus.
2017. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
Lássa , én se vagyok ellene
2017. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%

Elöttem szólók jol mondták. Ezt úgy érdemes hogy előbb egy fizikai orvosi kivizsgálás, aztán ha az teljesen negatív pszhihiátra/pszihológus de nyugtatók, antidepresszánsokat fognak csak fel írni az a baj, annak meg semmi értelme mert az okát akarjuk megtalálni. Szoval érdemes valamiféle komolyabb hozzáértő pszihológiai kivizsgálás is. Ha ott is úgy találják semmi okát nem látják ezeknek a tüneteknek akkor érdemes az ezotéria felé fordulni. Bár én nem hiszek ilyesmiben hogy megszállás meg démonok de attól még létezhet. Egy felszentelt ember általi ördögűzés ártani nem árthat. Mindenképp keress fel szakembereket.

1. Orvosi és pszihiátriai

2. És utána amint mondtam ha ott nincs probléma, akkor pap vagy ilyesmi.


Nagyon remélem sikerül megoldást találni, 1-ről a 2-re jutni, ha már csak annyival is hogy kiderül mi az oka az is haladás. Írd majd meg itt mindenképp, ha van valami fejlemény ezzel a többi fórumtagot is segítheted ha más ilyen jellegű dolgokkal találkozik.

2017. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
59%

ahogy írták a többiek...

első az orvos, második az exorcista pap...

2017. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Minden komolyabb ördögűzés előtt szükséges egy szakorvosi vélemény hogy megbizonyosodjanak arról hogy a " páciens " tényleg megszállott -e vagy esetleg mentális problémával küzd . Ill még orvosi segítség mert egy ördögűzés komolyan megterheli a szervezetet vagyis kell egy szakember ha megáll a megszállott szíve vagy más gond lép fel .
2017. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
39%
Ez utóbbiban nem lennék biztos. Szerintem az ilyen ördögűzéses szertartások 100%-a humbug. Miért állna meg egy ilyentől valaki szíve? Ha pedig eleve meg van szállva egy lény által a kérdező, akkor a lény célja pont az, hogy a gazdatest minél tovább egészséges legyen és életben maradjon. :) Ha valódi megszállás az oka, akkor elég egy kiegyensúlyozott testi, lelki egészséget létrehozni, ha kell szakember segítségével. Utána a megszálló se bír már megmaradni az új letisztult közegben. :)
2017. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%
Én meg biztos vagyok ( kiismerem magam a témában) Az entitás pont lesz4rja hogy meddig él a gazdatest , nem törődik vele csak azzal hogy a megszállottat és a környezetét kikészítse
2017. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Akkor nekem egy spirituális emberke ezt rosszul mondta? Állítólag ha rendbeteszed magad belül idővel a lény se fog már kötődni hozzád, amennyiben valóban ez áll fent.
2017. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!