Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek démonok?

Léteznek démonok?

Figyelt kérdés
Lehet túl sok Odaátot néztem:D, de már kb hiszek bennük. Hisz a világon annyi minden van amit nem ismerünk, nem tudunk róla, akkor pont ez miért ne létezne?

2017. jún. 8. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Kérdéssel nem lehet okokat igazolni. Abban higyj, amit már tudsz is felfogni :)
2017. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
még vmi esetleg itt vannak démonok? jó úgyse:D de jó lenne egyszer beszélgetni valamelyikkel
2017. jún. 8. 18:21
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem rakd át a kérdést ezotéria témakörbe.Ott sokkal több ember van,aki hisz az ilyenekben.
2017. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
akkor ott irjam ki újra? vagy vhogy átlehet tenni
2017. jún. 8. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek. Az emberek azokat a dolgokat próbálták régen démonokkal magyarázni, amit mással nem tudtak. Pl. rengeteg betegséget. Kiírhatod az ezó kategóriába, de nagyon sok beteg válaszolóval fogsz találkozni.
2017. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ki tudja... Régen hittem bennük, idézgettem, beszélgettem velük (fura gyerek voltam), mindezt koliban, akkor para dolgok történtek, aminek következtében a babonás emberek nagyívben elkerültek.

Aztán jött egy nagy szünet, majd ateista lettem, azóta semmi, amit ne tudnék megmagyarázni. :D

Az Odaát meg jó sori ^-^ Azzal kapcsolatban is van egy para sztorim. :D

2017. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
82%
A fejében mindenkinek.
2017. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A keresztények hisznek Istenben, az ördögben, az angyalokban is. Ezek alapján szerintem a sátánnak is vannak alattvalói. Mondjuk engem kiskoromtól kezdve arra neveltek, hogy a túlvilággal nem szabad kapcsolatba lépni. Tehát nem idéztem meg semmit. Az Odaátról annyit, hogy miatta hiszek a szellemekben. Kedvenc sorozatom.
2017. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddig véleményeket:D

Írjátok még nyugodtan:)

2017. jún. 9. 10:26
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

Gondolj bele, hogy meghatározott számú érzékszerveink vannak, és ezek a szerveink meghatározott tartományban érzékelnek.

Tehát rengeteg dolog van, amit nem érzékelünk. Ostobaság lenne azt állítani, hogy amit nem látunk, az nincs. A vak ember sem cáfolja meg a látót, amikor a látó mondja, delfin alakú felhő van az égen... a süket sem tagadja a hangok létezését, a színvak sem a színekét.

Ugyanígy, nekünk is csak meghatározott tartományú érzékelésünk van. Behatároltak vagyunk ugyanúgy, mint a vak, vagy süket, csak nekünk eggyel több van. De attól még nem érzékelünk MINDENT. Csupán többet náluk, és kevesebbet más fajoknál. Tehát nem MINDENT.

2017. jún. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!