Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek árnyvadászok?

Léteznek árnyvadászok?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet hülye kérdés de nagyon foglalkoztat a téma. Láttam a csontváros cimű filmet, és azóta foglalkoztat ez az egész. Léteznek?

2017. aug. 24. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Minden létezik amit a filmekben látsz. Mind valós! El se tudod képzelni New Yorkot meg egyéb várost mennyiszer kellett már egy nap alatt újjáépíteni egy egy katasztrófafilm miatt.
2017. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen. De ez egy nagy titok, így kérlek ne add tovább.
2017. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Nyomorék egy film volt, amilyen tini sz@rnak akarták eladni. Asszem legfőképpen az olyan csajszikat akartak megcélozni, akik a gót stílusú csirákra gerjednek be vagy valami ilyesmi. De tudtommal nem jutott el a második vagy harmadik részig. Volt egy olyan utalás a filmbe, hogy az összes vagy a legtöbb templom alatt vannak fegyverek, de úgy látszik a miénk alatt nincsen, szóval nem léteznek.
2017. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Már sorozat van belőle.
2017. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

#4

Na ne már...linkeld már be hagy pontozzam le a IMDB-en. :D

2017. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Már le van pontozva. De ahm, nem tudom, miért kell utálni.

[link]

2017. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#6

Köszi a linket.

Mellesleg én nem utálom a filmet, mert ahhoz érdekelnie kéne annyira, hogy rászánjam az én drága időmet, hogy utáljam. Egyszerűen csak véleményt mondok róla, mivel láttam a filmet, de a sorozathoz még nem volt szerencsém.

2017. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Az a baj hogy ilyen komoly dolgokról ilyen pocsék, sz@r filmet készítenek amivel nevetségessé teszik ezt a rendkívül fontos és ősi szakmát. Bár én nem örököltem ezt a képességet de a felmenőim között valóban voltak árnyvadászok. Ha kérdésed van, írj nyugodtan
2017. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Mivel egy konyvrol van szo es annak a megfilmesiteserol, igy egybol adodik, a konyv altalaban mindig jobb, mint a film. A celkozonseg sajnos ...igen...

Az, hogy ott "arnyvadasznak" hivjak azokat akik a negativ lenyek ellen harcolnal, hat na bumm.

Van egyebkent olyan szemely, aki a negativ lenyek ellen kuzd es harcol.

Vannak vallasi szemelyek es vannak normal emberek is.

Persze ezt mindenki ugy kezelje, ahogy akarja.

Plusz nem egy annyira buli elet vagy foglalkozas ez, de azert felvesz az ember egyfajta elet tapasztalatot az biztos.

2017. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Skinheadek
2018. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!