Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A ti háziállatotok is gyakran...

A ti háziállatotok is gyakran mereven bámul a semmibe?

Figyelt kérdés
Gyakran a macska néz valamit és a fülét is hátra csapja pedig nincs ott semmi!
2017. szept. 1. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Vagy van, csak te/mi nem látod/látjuk. A kutyának pl rosszabb a látása az embernél, de a hallása és a szaglása jobb. Azaz ilyenkor az állatok nem a szemükkel néznek, hanem hallgatóznak, vagy szimatolnak.
2017. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ilyenkor üresjáratban van, meditál. Nem kell mindjárt azt gondolni, hogy szellemeket lát.


Az állatok megértése azért problémás az embernek, mert az ember mindenre saját magát vetíti. Az állatot csökkentett értelmű, és kiterjedtebb észlelési tartománnyal bíró embernek képzeli, ahogy Istent is atropomorfként - szuper képességű emberként.

2017. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szimatolják a szellemeket. Ők érzik őket, mi nem
2017. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt egy kutyánk és sokszor észrevettem, hogy furcsán nézett, percekig bámult rám. Olyan érzésem volt mintha vmit látott volna körülöttem.
2017. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Vannak, akik szerint a macskák, látják, érzékelik a szellemeket.
2017. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt hogy a kutyám ugatott a sarokra. 2szer is.
2017. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Hogy a francba nem esik le a légy a falról?"
2017. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!