Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valakinek volt tapasztalata...

Valakinek volt tapasztalata szellemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

KOMOLY KÉRDÉS!

Nagyon gyakran a szemem sarkából látok árnyakat, de ez csak érzéki csalódás, DE. Tegnap este nem a szemem sarkából láttam, hanem tisztán előttem volt anyósom anyja, nem ismertem de jót nem hallottam róla, gonosz volt és vallásos, de annyira hogy azt hitte a mennybe kerül akármilyen gonosz. Na ugye ő a lányát csak akkor engedte ágyba bújni valakivel ha ők már házasok, mi csak eljegyezve vagyunk, 5 éve halt meg kb. Ez azóta van hogy le b*zi vénasszonyoztuk. Először csináltunk fotókat, a tükörben volt árny 2 fotón, ugyan abból a szögből(fixen volt felállítva azonos fényviszony mellett), emelett láttam. Egyszer a fürdőajtó előtt, a hold rásütött és gyászruhában állt. Utána alvás előtt a szekrény tetején ült, pontosan kivehető volt még a kendő is a fején, pedig soha nem láttam se képen se élőbe, de pontosan leírtam hogy nézett ki.


2017. szept. 25. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Orvos látott már?
2017. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Én egyszer láttam a halott nagymamámat álmomban....most hogy belegondolok nem is egyszer. Hihetetlenül félelmetes volt, mármint élve is az volt, de holtan még inkább. Rólad csak annyit, hogy szemész látott már?
2017. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szellemek nem léteznek
2017. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Aki azt mondja, hogy szellemek nem léteznek, meg orvos látott e már, az nem is értem, hogy miért ír ide.. Szellemek igen is léteznek, ez egy olyan adottság ami kisgyerekként nem maradt abba, mert ugye a gyerekek 3-5eves korig látják őket, és van akinek a "harmadik szeme" nyitva marad. Igen is léteznek, velem is történt rengeteg ilyen dolog! Nem szabad felni!
2017. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne felejtsük ki a meséből azt sem, hogy a kisgyereket ha úgy nevelik hogy ha rosszat csinál elvisz a róka, vagy eladlak, vagy elvisz a cigány, nos ez a gyermek szinte mindentől félni fog. Felnőtt koráig, és sok esetben még utána is, olyan képeket vél látni, ami számára valós, de senki mást nem érint. Amíg nem fejlődik ki teljesen a látás képessége, addig különféle árnyakat vél látni, ami a térben nem valós.
2017. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tudatról hallottál már? Tudod, az a tér ahol megjelennek a gondolatok, és a hited manifesztálódik a tudatod terében.

Figyelem irányáról hallottál már?

Bal-Jobb agyfélteke képességeiről?


Nagyon a felszint kapargatod, ha csak a vizuális élményekre támaszkodsz, és megragadsz a szellem,ufo, stb.stb. hitvilágnál.


A tudatalattiról hallottál? Carl Jung munkásságáról?

2017. szept. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Piramis24 válasza:
Mindenki abban hisz amiben akar, de aki azt mondja,hogy szellemek nem léteznek, azok még biztos nem találkoztak egyel sem. Nekem volt dolgom természetfeletti dolgokkal, sokat kutattam/kutatok e téren, és igen, velem is történtek már olyan dolgok amiket egyszerüen képtelen vagyok megmagyarázni. Az egyik családtagom háza helyén régen egy garázs állt,ahol valaki felakasztotta magát. Sok olyan dolgok történt,ami megrémisztett. Például: a szobábam ültünk és tisztán hallottuk,hogy a konyhában a szék magátol elmozdul(rajtunk kívül nem volt senki a házban), felkapcsolva maradt a villany az emeleti szobában, (ezt az udvarröl láttam) felszaladtam lekapcsolni , s a villany már nem égett, a konyhában beszélgettünk s az emeleti szobában a görgös szék magától arrébbgurult.Mióta ezekről tudomásom van, félek ott lenni
2017. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig kopog a fal. A szomszéd tagadja hogy ő csinálja...
2017. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!