Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az ha becsukom a...

Miért van az ha becsukom a szobám ajtaját és ugy alszom akkor mindig furákat álmodom meg rosszul alszom, ha viszont nyitva hagyom az ajtot akkor sokkal jobb minden?

Figyelt kérdés
becsukott ajtónál még olyan is volt hogy azt éreztem valaki van a szobában és fojtogat meg olyan is volt hogy félálomban láttam az ágyam mellett valamit és féltem, nyitott ajtónál viszont nincs ilyen söt tök jól alszom. ti értitek ezt?

2017. okt. 1. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt mennyi idő alatt figyelted meg? Nem lehet, hogy csak véletlen.

Talán jobb a levegő, ha nyitva tartod. Meg valamiért én is jobban érzem magam, ha picit nyitva az ajtó, miközben alszok, de nem az álmaimon nem figyeltem meg semmit.

2017. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok honap alatt figyeltem ezt meg, én csak akkor alszom nyitott ajtónál ha hideg van és futeni kell mert kandallóval futunk es ha becsukom az ajtot akkor hozzám nem jön a meleg, ha jo idö van és nem fütünk akkor mindig becsukom az ajtot.
2017. okt. 1. 11:48
 3/4 anonim válasza:
A levegő az oka. Ha nyitva az ajtó akkor oxigénben gazdagabb marad a szoba levegője. Ha viszont csukva akkor hamar "elszívod". Előfodulhat az is hogy reggel még a fejed is megfájdul. Vagy úgy ebredsz mint akit "agyonvertek".
2017. okt. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thoomas26 ***** válasza:
Előzőnek nagyon igaza van. Kiegészíteném talán annyival, hogy ha az éber tudatod nem is, de a tudat alattid tudja, hogy éppen be van-e csukva az ajtó vagy nincs, s annak megfelelően reagál. Például, ha félelemmel (ha nem is tudatossal) tölt el a csukott ajtó, akkor generálhat annak megfelelő álmokat.
2017. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!