Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik dokumentált eset...

Létezik dokumentált eset halottak feltámadásáról, zombifikációról? Vagy ez csak kitaláció?

Figyelt kérdés
Egy oldalon olvastam arról, hogy régebben történt ilyen, de a hadsereg eltussolta és minden nyomot eltüntetett az esettel kapcsolatban. Ez lehet, hogy tényleg igaz?

2017. okt. 3. 03:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Két dokumentált edet is van, ahol több szemtanu volt.

1.: Lázár, aki több napos halott-léte után kelt életre (már érezhető volt a 'halotti szag') és

2.: Jézus.

2017. okt. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Mea culpa!

edet = eset!

2017. okt. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állítólag Romero is ennek az esetnek alapján készítette el a filmjét. De ha ilyen megtörténhetett, akkor hogy nem számolt be róla az újság és a TV?
2017. okt. 3. 06:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A TV-nek nincs 60 éves múltja. Az újságírás sem tekint olyan régre. De én is ismertem olyan embert, aki háromszor halt meg, negyedik alkalomra maradt halva. Mindhárom esetben orvos vizsgálta halottnak. Első alkalommal a temetésén ébredt fel a ravatalozón. Második esetben a hűtőházból tért haza, harmadszor másnapra tért magához, már nem merték kivinni a temetőbe. Negyedszerre is csak foszlásnak indult tetemét merték eltemetni. Rádió már volt abban az időben, csak eldugott falumból nem szivárgott ki a hír.
2017. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezek komoly hirek.
2017. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A Biblia mióta hiteles forrás?
2017. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
43%

Szerintem minden esetben olyan hibernált állapotról vagy bárhogy is nevezik - dologról van szó, amit korábban nem ismertek.

Ma már orvosilag ismert, hogy van olyan, hogy valakinek egészen minimális a pulzusa, olyan mintha halott lenne, aztán visszatér. Gondolom ezt tekintették feltámadásnak. Nem Jézus esetében..

2017. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!