Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meglátja a lelket a kisbaba?

Meglátja a lelket a kisbaba?

Figyelt kérdés

Ma az újszülötteknél voltam dolgozóban, első nap. Az egyik kisbaba visított a kolléga karjaiban pelenkázás közben és én odamentem. A baba azonnal elhallgatott, amint észrevett. Azt mondta a kolléga, hogy nem lát, erre én közel hajoltam, majd kissé ide-oda ingáztam törzsből. A kicsi félelmetes módom a fejemet követte sőt még szemezett is velem, célzottan a szemeimbe nézett 48 órás létére és mosolygott! A kolléga azt mondta, hogy ilyet még nem tapasztalt rövid pályafutása alatt, mire én megkérdeztem, hogy lát-e a baba. Ő azt mondta, hogy nem csak árnyékot követ, akkor a mostani eset fura volt. Egy időre, mintha szó szerint a tekintetünk eggyé vált volna. Ilyet egy másik osztályon éreztem, mikor halottakat kellett csomagolnom, vagy onnan ragadt rám valami jó szellem, bár ebben nem hiszek, viszont sok halottam volt a másik osztályon és mindig megéreztem, ha baj van, vagy a közelben meghalt valaki.


Mindegy, nagyon különös érzés volt és mondta is a másik kolléga, hogy jó hatással vagyok rájuk pusztán a jelenlétemmel. Ráadásul a baba szekrényen sok kicsit éppen kiadtak az anyukáknak, mire én is odamentem. Rengeteg sírás majd mikor megjelentem elhallgatott szinte mind és szapora cuppogást hallattak (ezt biztosan más is tapasztalta) volt, amelyik komolyan mosolygott!


2017. okt. 9. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kitudja amugy ezt énis meg tapasztaltam már általában igy idősebbek Vagy velem egykoruak (18) azt mondjak első találkozáskor hogy ilyen rosz negativ kisugarzasom van már már démoni tekintettem van (a nap zavarja a szememet, nagyon) :D szoval jah de mikor meg lát egy kis baba ilyen jo 3-4 évesek mind rám mosolyognak pedig nem csinálok semmi vigyort vagy mást
2017. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bezony. Mèg azt is, hogy milyen színek játszanak benne, hogy melyik valóságra van hangolódva. :3
2017. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!