Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet felvenni a...

Hogyan lehet felvenni a kapcsolatot az angyalokkal?

Figyelt kérdés
Többször próbáltam gyertya,gondolat erejével,de nem sikerült. Azt mondják nem kell vallásosnak lenni ahhoz,hogy angyali segítséget kérjünk.
2017. okt. 9. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor ha ők úgy akarják . Segítséget kérni lehet tőlük.
2017. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezo tv...
2017. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, amíg minimum ESP nem vagy. :D
2017. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt is tudunk beszelni. Gabriel
2017. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ketseg2017 válasza:
87%

Hát azért nem éppen. Én akikkel eddig beszéltem, erősen vallásosak voltak és úgy érezték a jelenlétüket.

Ha jól emlékszem az egyik még látta is, de nem emlékszem már. Az ő jelenlétük nem fizikális, hanem szellemi, érezni lehet őket, úgy mint egy pajzsot körülötted aki megvéd.


Párom mesélte, hogy az ő nagybátyjának egyszer autóbaleset volt (még régebben), figyelmetlenségből nekiment az előttelévőnek, és szabályosan érezte hogy valaki hátulról megfogta hogy ne lökődjön előre.

A csavar a történésben az, hogy csak ő egyedül volt az autóban, és bekötve sem volt, tehát nem volt mi visszafogja (mert azt mondanád hogy persze, lefog az öv), és előtte pár héttel hunyt el az édesapja (akit párom egyenesen imádott, ódákat zengett a gondoskodásáról és jóságáról).


Személy szerint én nem az univerzális angyalokban hiszek, hanem a személyes védelmezőnkkel, akik mindegyik esetben vagy hozzátartozó vagy pedig egy számunkra közel álló személy ki elhunyt.

Én például úgy érzem hogy az én védőangyalom a meg nem született testvérem, kit nagyon szeretnék a jelen életembe :( ...


Alapjába véve szkeptikus ember voltam, de úgy gondolom, mindnyájan azok vagyunk mig nem történnek velünk megmagyarázhatatlan dolgok, amit józan parasztésszel nem tudsz megmagyarázni.

És ugye emberek vagyunk, más-más véleménnyel, ki hogy magyarázza: tudomány, sors, Buddha, Isten, tehát kinek mi.

2017. okt. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Fel szeretnèd venni a kapcsolatot valamivel. De pontosan mivel is? Ja hogy te sem tudod. Hát igen így biztos nehèz lesz.
2017. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nézz Odaátot, nagyon tanúságos ilyen ismeretek terén. Az angyalokkal nagyon egyszerű felvenni a kapcsolatot, csak imádkozz hozzájuk.
2017. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Vatikán előhívőszáma 379, a mellékről érdeklődj a telefonközpontosnál. :)
2017. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Odaát-best sorozat forever!
2017. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy rájuk erőszakolod magad - ha hagyják!

Honnan veszed azt, hogy nem az 'angyalok', hanem egy is közülük kivácsi rád?

2017. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!