Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Túlvilági láogatás, vagy mi a...

Túlvilági láogatás, vagy mi a fene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Többször elöfordult velem, hogy álmomban iszonyat fájdalmaim lettek, a kezeim begörcsöltek, a fülem zúgott, vert a víz és féltem. Próbáltam kiabálni, de csak halk suttogás jött ki a számon. Próbáltam mozogni, de nagyon lassan ment. Aztán felriadtam és fájt mindenem, de lassan jobb lett.

És most álmodtam, de közben fent voltam. Próbáltam kiabálni Anyukámnak, de nem ment. Nagyon rosszul éreztem magam. A történet és a tünetek ugyanazok. Csak már tudom, hogy ez az egész nem álom.

Most itt fekszem az ágyon, félek elaludni.

Lehet, hogy valaki ilyenkor "eljön" hozzám? Vagy ezt a kimerülés, a sok munka és a stressz okozza?

Köszönöm a válaszokat, a hibákért bocsánat!



2017. okt. 11. 01:14
 1/9 TR75 ***** válasza:
100%

Ez inkább alvásparalízisnek tűnik.

[link]

2017. okt. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az okozza, hogy pörög a kis buksid mindenen mielöt álomba zuhansz. Tanuld meg irányítani ezt az èlmènyt. Határzottan. Nem kell vèlemènyre várnod.
2017. okt. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak időszakok mikor rendszeresen történt velem hasonló. Én rendesen kizuhantam a testemből, meg láttam magam kívülről. Először én sem tudtam mi ez, de utána olvastam és nem volt bennem félelem, inkább érdekes volt. Főleg a mozgás volt nehéz fizikai kéz és láb nélkül. Kicsit meredeken hangzik, de van ilyen. 😊
2017. okt. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 thoomas26 ***** válasza:

"Vagy ezt a kimerülés, a sok munka és a stressz okozza?"

Igen, valószínűleg ezek okozzák. Ezen próbálj változtatni.

Vannak olyanok, akik hasonló esetben, mindezek alatt ártó szándékú entitásokkal is "találkoznak", ami nem annyira meglepő, hiszen ez egy negatív tudatállapottal járó élmény, mely vonzhat annak megfelelő energiákat. A te esetedben azonban, abból ítélve, amit leírtál, nem erről van szó.

2017. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A maszturbáció az oka. Isten így figyelmezteti a maszturbálókat - ad nekik egy kis ízelítőt a pokolból, ugyanis az vár majd rájuk ha nem hagyják abba bűnös önfertőzésüket.
2017. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alvás paralizis ...szerintem
2017. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha fájdalmaid vannak álmodban, akkor doki. a kezek görcse nem sok jót jelent.
2017. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer kiléptem a testemböl de nem tartott sokàig aztàn felriadtsm.Volt olyan is hogy próbàltam mozogni de nagyon lassan ment .
2017. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Javaslom vizsgàltasd meg magad.Az alvàsparalizis és tké nem jàrnak fàjdalommal.Vérnyomàsod rendben van?

A stressztöl is lehet könnyen,bizonyàra még àlmodban is nagyon görcsös,feszült vagy.

2017. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!