Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tegyek? Be vagyok tojva

Mit tegyek? Be vagyok tojva

Figyelt kérdés

Sziasztok... 23:57 van... 20 perce még nyugodtan csicsikáltam. Arra ébredtem, hogy marha szomjas vagyok. Már itt a dzobába fütyürészés a

szerű hangot hallottam...de ahogy mentem kifele, a hang egyre erősödött... Kikukkantotam, és megcsapott a vanillia szag, és valami fekete áldogál ott... Később ütővel mentem ki, és még mindig ott volt... Még mindig hallom... Segítsetek! Nem bírom idegekkel. :,(



2017. okt. 19. 00:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért ,éjjel van...
2017. okt. 19. 00:06
 2/26 anonim válasza:
94%
Lassan csúsztass oda neki egy szájharmonikát. Ha fekete, akkor fel fog ülni a bárszékre, és zenélni fog, csak neked. Aztán reggel együtt fogtok dinnyézni, meglátod.
2017. okt. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Élsz még? :)
2017. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az történt, hogy kimerészkedtem, és megittam a teát,és mintha egy árnyák lenne... Eltünt... Nem tudom, hogy perpill. ott van-e, de nem is akarom tudni... A fütyülés még mindig hallatszik...
2017. okt. 19. 04:20
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha neked fütyül, vedd megtiszteltetésnek, hiszen szórakoztatni akar,

ha nem 'neked', hanem 'rád' fütyül, akkor nem érdekled őt.

Egyik esetben sincs okod félelemre!

2017. okt. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A kérdést nem viccnek szántam... Tudom,egyeseknek ez vicces, de nekem nem annyira...
2017. okt. 19. 05:40
 7/26 anonim ***** válasza:
37%
Vagy hazudsz, vagy képzelődtél, én az utobbira szavazok és meg is magyarázom mi történhetet. 23:57 kor felkeltel meleged volt és nagyon szomjas voltál, ergo lázálmod volt. Én ilyenkor képes vagyok ledönteni 1,5l vízet is. Na nagyon szar állapotban feláltál hirtelen amikor nem ébredtél fel rendesen. Mivel szomjuságra ébredtél fel mert fütyörészésre soha az életbe nem kelnél fel. Szval lázálom és a félálom megtette a hatását. Nem meglepő, sok embernél előfordul.
2017. okt. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%

Az alvajárás nem ismer határokat.

Előttetek van, ahogy a kérdező hangokat hall, meg lát is valamit, és észveszejtve rohan ide, hogy megkérdezze mit csináljon. A következő hasonló kérdés az lesz, hogy ég a házam, mivel oltsam el, bögrével vagy pohárral?

Hihetetlen.

2017. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy? Egyedül élsz?

Szerintem nyugodj meg. Nem fog bántani. Van ilyen. Csak ne beszélj róla másoknak mert bezárnak valahova és teletömnek gyógyszetekkel. Attól viszont lesz bajod. Úgyhogy inkább viselj el egy kis fütyütészést ha nagyon zavar vegyél füldugót. Mások is látnak néha fura dolgokat csak a mi világunk nem olyan felvilágosult, hogy erről beszélni lehessen.

2017. okt. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Egy bha..ott nagy vaníliáskarika??? Ember!!? Élsz-még..???
2017. okt. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!