Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 3 hete hunyt el a párom...

3 hete hunyt el a párom mamája, korházban. Mi ott lakunk, ahol ő lakott. Lehetséges hogy ott a szelleme? Eddig nem láttam semmilyen mozgó tárgyat, de sokat olvastam hogy ott a szellem ilyenkor :\ Én úgy félek az ilyenektől

Figyelt kérdés
2017. okt. 21. 15:42
 1/10 anonim válasza:
85%

Szellemek nem léteznek. Kivéve a sötétben.

Na jó, viccet félretéve. Ilyen nincs. Csak beképzeled magadnak a hülyeségt. Kellemes érzés nem lehet, de ilyen nem létezik.

2017. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ne ilyen hülyeségeket olvass, a szadidődben! Annyi minden hasznosat csinálhatnál helyette.
2017. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek nincsenek, csak vannak, akik hisznek az ilyen középkori babonákban. Több hozzátartozóm is halt már meg, de egyetlen szellem sem jött soha.
2017. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehetséges, szellemek nem léteznek.
2017. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintm is csak beképzeled magadnak, bár amikor apukám meghalt én is láttam természetfeletti dolgokat, amiket ha nem a saját szememmel látok, akkor nem hiszek el. Azóta akinek mesélem nem hiszi el :D
2017. okt. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
55%
Hívj papot házat szentelni
2017. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 6-os válaszolóval!


Nálunk Édesanyámnak van az Eddigi Életével kapcsolatban TELJESEN INDOKOLATLAN BŰNTUDATA. Nem tud megbékélni múltbéli döntéseivel, ill. azok következményeivel.


Mivel én nem tudom sehogy sem megnyugtatni (és orvosok sem tudták - plusz elgyógyszerezték hosszú évekig feleslegesen), a papi szolgálatot sürgettem leginkább kitartóan.


Nemrég meglett a gyümölcse (püspöki lakásszentelés.) Jótanácsokkal is elláttak (bibliaolvasás hangosan, stb. stb.)


Ui: arra bátorítalak, hogy ebben az esetben nyugodtan fordulj ahhoz az egyházhoz, amelyikkel kapcsolatban vagy/voltál, illetve megbízol a szolgálatot végző lelkészekben!

2017. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor van szellem nálunk?mármint itt van közöttünk a párom mamája?
2017. nov. 1. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:
A mama meghalt, elment. Még ha szeretnéd, akkor se fogod már soha többé látni.
2017. nov. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, teljes mértékben.
2017. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!