Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a szobámban, vagy...

Szellem van a szobámban, vagy csak visszamaradt negatív energia?

Figyelt kérdés

Egy ideje nagyon rossz érzés a szobámban lenni, sokszor érzem, hogy figyelnek. Nyomasztó itt lenni. Próbáltam kitisztítani a szobát zsálya és tömjén égetésével, sokat füstölőzök, hangosan megkérdeztem, higy van-e itt valaki, és megkértem, hogy hagyja el a házat, mert nem látjuk szívesen. Vettem fekete turmalint és rajzoltam fel védelmező szimbólumokat a falra. Megis még mindig rémálmaim vannak, nyomasztó érzésem és mintha lenne itt valaki, de csak ebben a szobában.

Vajon ez egy szellem, vagy csak nem sikerült eléggé megtisztítani a szobát a negatív energiától? Sok rossz dolog történt itt, egy éve megpróbáltam megölni magam, gyerekkoromban apám bántott és fogdosott, itt vagdostam magam és még sorolhatnám, de már jól vagyok, szóval nem a depresszió miatt érzem magam rosszul itt. Viszont már mindent megpróbáltam, és semmi nem segít. Már a meditáció sem megy, annyira nyugtalan vagyok itt. Inkább kimegyek abszabadba meditálni, és jógázni, itt nem bírok.



2017. okt. 22. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy vagy jól! Pszichológus kell neked, nem szellemirtó!
2017. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Ha valakit ennyi trauma ér, az pszichológus nélkül elég nehezen dolgozza fel, a tudatalatti pedig folyamatosan működő valóság. Véletlenül se higgy ezekben a sarlatán hülyeségekben, soha semmilyen dolog nem fog megvédeni ezektől, csak ha szakemberrel rendbe teszed magad. Nincsenek sem szellemek, sem negatív energiák, sem védő kövek és semmi egyéb, ami az embert saját magától meg tudná óvni.
2017. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az első kettőnek igaza van! Kérj segítséget!
2017. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kezeltek, járok pszichológushoz, és biztos vagyok benne, hogy nem a jelenlegi lelki állapotom miatt van, mert már JÓL VAGYOK. Paranoiás sem voltam soha, semmi logikus magyarázata nincs annak, hogy úgy érzem, figyelnek pl.,higgyétek el, minden lehetséges dolgon végigmentem, és ha bármi logikus megoldás lett volna, nem ilyesmikkel próbálkoznék.
2017. okt. 22. 21:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy figyelnek, rémálmaid vannak és nem érzed magad biztonságban a saját szobádban, akkor nem vagy jól. A zsálya, tömjén, füstölő, turmalin babona, ördög nem létezik, az ördögűzés haszontalan. A szorongásodnak szakemberrel kell a végére járni, neki mondd el mindezeket.
2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges tényleg, hogy a tudatalattim játszik velem? Pedig egy ideje kordában tudom tartani az érzéseimet és normális, kiegyensúlyozott életet élek, kb. a szobám az egyetlen rossz dolog. Nem értem, hogyan lenne lehetséges, ha egyszer odakint teljesen jól érzem magam.
2017. okt. 22. 22:06
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen megőrizte a hely az energiát. Ez így van mióta megtörtént az esetek. Ezt te nem érezted eddig valószínűleg.

Lehet, hogy a bolygód vagy ilyesmi hozza ki belőled a túlzott érzékenységet, ha alapjáraton nem ilyen vagy.

Szintén rossz gyerekkorom volt (nem ilyen durva) és mindíg féltem a szobámban...nyugtalan voltam, egyedül. Mondjuk én az egész házban. Alapjáraton érzékeny vagyok. Nem gondoltam magamról soha, hogy őrült lennék.

Viszont az, hogy a kérdező nem egyszer mondja, hogy jól van eléggé magabiztosságra utal.

Elvileg jó szellemek is körül vehetnek minket, de mi csak a közelséget érezzük.

2017. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, a tudatalattid (nem játszik veled) - ezek jelzések, hogy vedd észre. Hogy csak a felszínen tartod magad, míg mélyen még nem vagy túl a traumán. Ha ez a felszínre tör, már egy lépés a feldolgozás felé. Mondd el a pszichológusnak, hogy legyen kivel átbeszélni annyiszor, amennyiszer szükséges.
2017. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
32%
Szerintem csak szottyadt csöcsű Sándor néni alszik a szekrényben este kolbászt majszolgatva fokhagymával.
2017. okt. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Annyira szeretem, hogy mindenki meg akarja mondani, hogy érzem magam... És hirtelen mindenki pszichológus lett :D hat éves korom óta járok a pszichológusomhoz, a családdal kapcsolatos traumákat már rég feldolgoztam, azt, ami miatt megpróbáltam megölni magam (egy ex, aki bántott) szintén, már nem gondolok rá és ha mégis, nem hiányzik és nem is fáj már. Ha valaki megemlíti, vagy meghallom a nevét szintén nem fáj, és már nem kezdenek beugrani a képek arról, amit csinált. Jól vagyok, jól érzem magam, lekileg és fizikailag is, és jól ismerem magam, ha bajom lenne valahol legbelül, már rég felfedeztem volna.

Plusz a rémálmaim sem a traumákkal kapcsolatosak... Olyanokat álmodok, hogy valami kimászik a szekrényből és megöl, meg hogy elrabolnak és elvisznek egy olyan házba, amit még soha nem láttam, és ott vernek, meg hogy megölik a húgomat (a húgomat soha nem bántotta apám, mielőtt erre gondolna bárki),stb. Általában meg tudom fejteni, mit miért álmodok, most viszont csak találgatni tudok. A szobám meg teljesen át lett rendezve, semmiben nem emlékeztet arra, amilyen volt mikor a rossz dolgok történtek.

2017. okt. 23. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!