Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Érmellék körzetében valaki...

Érmellék körzetében valaki észlelt mostanában furcsa dolgokat?

Figyelt kérdés

Régen legendák keringtek hogy Érmelléken és környékén egy hatalmas kuglófra emlékeztető lény támadta meg az ott élőket. Állítólag esténként több embert is elragadott és felfalt.

Jelenleg mi a helyzet? Egy helyi lakos tudná igazolni hogy jelenleg is folyik ilyesmi? Eltusolják az információkat és ezért nem hallani róla vagy más az oka?



2017. dec. 10. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
A Soros volt
2017. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én hatalmas kocka alakú fémes színű lényt láttam az út mellett, sok szeme volt és 3 lába. Nyilván az autókra vadászott lézerrel... Esélyünk sincs ilyen technológiával szemben...
2017. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagy dilemma!Igaz,vagy hamis?Ha tudnád a legendákból mennyi igaz,vagy hamis,lehet azt kívánnád,hogy tudatlan troll légy.
2017. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Úristen!

Már troll legyek is garázdálkodnak nem csak a kuglófok!?

Nem csak beköpik a szart még fel is idegesítik előtte!

2017. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire, hogy létezik! Ezt támasztja alá az a tény is, hogy a lény évszázadok óta létezik az érmelléki hiedelemvilágban. Sőt más területeken is igen elterjedtnek tekinthető. Általában valamilyen gömb szerű lényként azonosítják, aki kisebb házillatokat, de esetenként gyermekeket is elfogyaszthatott. A legnagyobbra megnőtt ismert példány egy egész család és néhány szomszéd eltűnéséért lehet felelős. Innen származik a "kisgömböc" meséje is. Ám arról a mese nem szól, hogy valójában nem gömböc volt az, ami bekebelezte a családot, hiszen eredetileg a legkisebb gyermek magától ment fel a padlásra, hátha talál valami ehetőt. A népi emlékezet így igyekezte a történetet mintegy megszépítve eltitkolni a szörnyűséges valóságot. Hiszen abban az évben akkora éhínség tombolt, hogy nem hogy gömböc, disznó, de még disznó sem volt, mert a neki való táplálékot is mind elfogyasztották. A falusiak megettek minden növényt és élőlényt a környező területekről, minek köszönhetően a "gömböc" nem jutott természetes táplálékhoz. Ám a padlásra merészkedő példány még így is hatalmas lehetett, méretéből merítve bátorságot. Becslések szerint ez volt a valaha dokumentált legnagyobb kuglófember, akinek vesztét egy szerencsétlenül elfogyasztott kinyitott zsebkés okozta. Az elpusztult zsákszerű lényt néhány nappal később találták meg a falusiak, a mesével ellentétben az elfogyasztotta nem élték túl a gömböc emésztőnedveit. Maradványaikat megsütötték, és - a szükség miatt- elfogyasztották. Aztán az esetet szépítve igyekeztek kitalálni egy mesét a lény-étel eredetről, meg az áldozatok túléléséről.
2017. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez a lény sztem érdekesebb,1:52-től!

[link]

2017. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kuglóf?:D
2017. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy Érmellékről elmenekült rokonomtól tudom hogy a helyzet súlyos Érmelléken. Az év közepéig mindenki fellélegzett mert erősen lecsökkent a Kuglófember támadások száma és többször félig megevett kuglófdarabokat találtak a környékbeliek.


Ezzel persze a hatóság nem foglalkozott, elvégre minden rendben van papíron, a helyi öreg taxidermista vizsgálta meg a maradványokat és szerinte embernagyságú gyík fogazata okozta harapások vannak a kuglófokon.


Az év második felében viszont minden rosszra fordult, nőtt az eltűntek száma és pár ember jelezte hogy kuglófemberhez hasonlító, porcukorral leszórt gyíkszerű lények támadtak rájuk sugárpisztollyal.


A helyi ufókutatók arra a konszenzusra jutottak a kriptozoológusokkal hogy a kuglófembereket elrabolták a hüllőemberek és ezért csökkent a támadások száma, most viszont visszatértek a belőlük kitenyésztett félig kuglóf, félig reptoid idegenek, akik sokkal jobban bírják a magyar telet mint egy sima reptoid.


Míg nemzetközi ufókonferencián meg nem határozzák a lény hivatalos elnevezését, addig kuglufóemberként hivatkoznak rá. Mindenesetre ijesztő tény hogy e hidegvérű idegenek újabb sikeres lépést tettek a bolygónk elfoglalására, immár a tél sem akadály számukra!

2017. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Harminc éve még én magam sem akartam elhinni. Egészen addig, míg arrafelé nem akadt nőügyem. Elhinni ugyan azóta sem hiszem, de legalább dugtam egy jót...
2017. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Paran nem lennetek ilyen szkeptikuasak, ha atemtetek volna! Gyerekkoromban ott laktunk. Elkepzelni sem merem, hogy valaha viddzamennyek oda! Most,ahogy olvastam a kerdest, a hideg futott vegig a hatamon es a fajdslom villamkent hasitott at a szivemen, felidezve a mar tobb, mint 30-eve tortenteket.

A temeto melletti kis utca vezet a focipalyahoz, amit erdo vesz korul, mellette szantofoldek. Delutanonkent iskola utan gyakran jartunk ki oda focizni. Egy delutan paran elkezdtunk beljebb, es beljebb menni az akacosban, mint "batorsag proba". Egy hatalmas, gomb alaku, irtozatos szagot araszto, hegyes fogakkal rendelkezo leny volt. Felig kuglof, felig ember. Ahogy felenk fordult, tisztan emlekszem, hogy a remulettol a torkomban dobogott a szivem, a labam olomsulyuva nehezedett es kb 25 meterre lehetett tolem, mikor vegre erot vettem magamon es zihalva elkezdtem futni. Az volt a szerencsem, hogy az egyik baratom, aki szinten jelen volt, imadta a kuglofot... Megette. De azota hallani a furcsa Muffintyukokrol is, akik m&m-st tojnak es tortadaraval vannak megszorva.

2017. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!