Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az édesanyám azt érzi, hogy...

Venom008 kérdése:

Az édesanyám azt érzi, hogy van mellette valaki, hogyan tudnám helyrehozni? (KOMOLY)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon sok családi problémák vannak itthon, és ennek anyám van lelkileg kitéve leginkább. Keveset alszik, és egyre jobban érzem rajta, hogy össze van törve, akár csak én. De a minap olyat mondott nekem hogy úgy érzi, hogy amikor egyedül van, akkor van mellette valaki. Mi nem vagyunk szkeptikusak, sem hívők, de nekem fontos az ő egészsége, és ő most ennek a veszélynek van kitéve. Észrevette valami a gyengeségét. Nem iszik, nem cigizik. Médium megoldás lenne rá?

2018. jan. 21. 03:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mėdium? Nem. Orvos...
2018. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Pszichiáter a megoldás.
2018. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Először is aludjon rendesen. Ha jól emlékszem a halántéklebeny problémája/ingerlése válthat ki ilyet, vagyis voltak ilyen kísérletek. Lehet, hogy csak fáradt, ha nem múlik el az után se, hogy kipihente magát, menjetek orvoshoz.
2018. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy negatív entitás zaklatja. A médium is jó megoldás lenne, igen. Én is tudnék segíteni, de szerintem nem a környéken laktok.
2018. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az mit jelent, hogy van mellette valaki? Ez jó vagy rossz érzéssel tölti el?


De tény, hogy azt mondják, hogy a gyenge lelkűeket környékezik meg a démonok vagy bárminek is nevezheted őket. Én is tanult, értelmes embernek vallom magam, de szintén vallom azt is, hogy a világ nem csak annyi, amennyit látunk.


Minden esetre ne erre fogjátok az egészet. Anyud próbáljon feltöltődni, újra építeni a lelkierejét, ha nem tud aludni, figyeljetek oda rá, ha szükségesnek látjátok menjetek orvoshoz.

2018. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!