Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Annuakik, szürkék, replitánok...

Annuakik, szürkék, replitánok ki találta ki ezeket a hülyeségeket?

Figyelt kérdés
Már nem 1 embertől hallottam ezeket az elnevezéseket földönkívüliekre ,tudom ilyen gagyi kamu oldalon olvasták őket ,de azoknak az oldalaknak a szerkesztői honnan vették ezeket az elnevezéseket?

2018. jan. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Anno voltak itt mindenféle ufológusok (diator, Szenthelyi Árpád, 404), ők riogatták reptoid, krixkraxi meg lumbulábi invázióval 2012 előtt az embereket, meg találtak ki mindenféle hajmeresztő baromságot, hogy pl. az emberi faj azért jött létre mert az annunakik a saját ürülékükkel javították fel a DNS-ünket, meg hogy az üreges Hold az kong légüres térben, és tutira mesterséges űrállomás, mert a "Náza" szerint umpalumpák meg apacukafundalukák élnek a belsejében.
2018. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Egy bolond. Habár az univerzum tele van élettel
2018. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vazul1972 válasza:
7%
Nem tudom, bár már én is jópárszor " belefutottam". Egész jó "biznisz" lehet.
2018. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annunakik a sumér mítoszokból, a szürkék azt hiszem Roswell óta, a reptiliánok pedig a V c. sorozat óta...valamikor 70-es vagy 80-as évek talán.
2018. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
😂
2018. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!