Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges szellemek, vagy...

Lehetséges szellemek, vagy kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Mostanság furcsa dolgok történnek otthon. Észrevettem, hogy a kutyák is furcsán viselkednek, mintha félnének valamitől. Kint az udvaron alszanak, de néha esténként beengedem őket kicsit. És az elmult napokban ugrálnak az ajtóra, van, hogy ki is nyitják és rohannak befelé. Biztos nem azért, mert annyira beszoktak volna, régen is így volt és nem ugráltak. csak az utóbbi napokban. egyik este bent aludt az egyik kutyus, mert beteg volt és mikor mozgolódott éjszaka vagy felkelt inni, akkor mindig felébredtem, hogy mászkál a szőnyegen. most éjszaka nem volt bent, és ugyanerre a mászkálásra ébredtem. éreztem, mintha valaki bejönne a szobába, megnézne minket, majd kimenne. és ültem az ágyon, hogy kimerjek-e menni megnézni, majd olyat hallottam, mintha ki is ment volna. de ez lehetetlen, mivel zárva voltak az ajtók. sokáig nem tudtam elaludni. meg a kutyák, mikor bent vannak este egy kicsit, akkor sokszor fekvésből hirtelen felugranak és néznek felfelé a mennyezetre. pedig nem hallunk semmit, nem látunk semmit ott. paranoiás vagyok? vagy mi lehet ez?
2018. jan. 25. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

"vagy kezdek megbolondulni?"


IGEN!

2018. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kezdesz megbolondulni.
2018. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Buta kutyák.
2018. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Ügyes betörők és tolvajok.
2018. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Azért nézz szét és figyelj mert vannak szellemek ,démonok tudom!
2018. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj fel egy kamerat ami lat a sotetben is. Es nezd vissza az ilyen esteket.
2018. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem valószínű. A szellemeket a macskák látják, a kutyák nem.
2018. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia

nem bolondultál meg,valószínüleg a stressz vagy a fáradddság játszott veled,vagy egyszerűen csak még az álom/alvás hatása alatt voltál,magyarán te már felébredtél de az agyadnak még kellett pár perc.Ha sötét van és csönd egyébként az apró neszeket is jobban érzékeled úgyhogy ne idegeskedj emiatt.

2018. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!