Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek melyik az a természetfe...

Nektek melyik az a természetfeletti lény amelyik a legjobban megrémiszt?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel kiderülne hogy minden ilyen lény létezik melyiktől félnétek a legjobban?

Én erdő mellett lakom, kb 20 méterre van a házunk a szélétől (előttünk még van egy ház, amellett kell kimenni az erdő melletti útra), pont rá néz az ablkaom és még a kalsszikus horrofilmes "kis utcai lámpa az erdei murván úton" feeling is megvan szóval reggel sötétben egy tour de france versenyző sebességével száguldok át azon a részen biciklivel :D

Az eddig ismert lények közül ezért a Wendigo és a Skinwalker ilyeszt meg a legjobban, mindkettő erdőben él és ki..szottul rémisztően néz ki, az egyik csak megkannibalizás a másik pedig megöl és a bőrödben átveszi a helyed.

Szóval, ti melyik lénytől féltek a legjobban?


2018. jan. 27. 15:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
zombi
2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
szellem
2018. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
53%

Ha a Démonok közöttből létezne az az apáca vagy mi

Az

Azból a szétvert fejű nő

Szellem

Demogorgon

2018. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Démonok minden formája
2018. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
39%
Azok az emberek akik hisznek az ezotériában.
2018. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#3 fúúú tényleg az apáca..... :D


#5 akkor mit keresel ebben a kategóriában? Nem kötelező olvasni.

2018. jan. 27. 17:14
 7/31 anonim ***** válasza:
A félig medve félig disznó félig ember,a medvedisznóember.:0
2018. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Az apácát Valak-nak hívják , és a goetiában is említik . Amúgy meg az N-ufók eléggé rémisztőek xD
2018. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Az apácás filmet láttam a moziban. Megfogadtam, soha többet... Alig mertem elaludni, ha pedig sikerült, rémálmaim voltak. Úgyhogy, nem. Nem nekem való ez. De nagyon ijesztőre sikerült, az biztos. Az N-ufók azok mik? Nem merem megnézni. Hogy néznek ki, vagy az micsoda?
2018. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
2018. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!