Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meditáció közben érzem a...

Meditáció közben érzem a szellemeket, szerintetek?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el hogy ithon mdeitáltam a kanapén és nagyon koncentráltam a szobára amikor egy ember alaku auráját éreztem sötét aurálya volt az hittem hogy valaki a családbol de nem kinyitottam a szemem és sehol senki meg is ilyettem. Utána még egyszer meditáltam és most is az a sötét aurát éreztem el ment előttem nagyon gyorsan.



Vélemények?


2010. jún. 7. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

örülj,ha csak akkor látod.. :S

A fekete auraszín nagyon ritka eset, mivel halált és állítólag őrületet (!) jelképez. Vagyis: az illető nemsokára meghalt, vagy a lelkét és az elméjét tönkreteheti valami vagy valaki.

A vajákos a látótávolságán belül tartózkodó személyekről megállapíthatja, hogy meg vannak-e átkozva, vagy sem. Az átkozott személyek körül - csak a vajákos számára láthatóan - fekete aura jelenik meg. Az aura nagysága valamelyest arányos az átok súlyosságával. Ha a vajákos saját maga is meg van átkozva, akkor körülötte is megjelenik a fekete aura, és a varázslat lejártáig nem lát semmit.

2010. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
azonnal zárjátok gumiszobába! :D
2010. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mióta meditálsz rendszeresen? :)
2010. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ezt már láttam a Szellemekkel suttogó c. filmben!
2010. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát kb ugy 2 hette keztem el és ez a történetem tegnap történt.

Egyébként én a meditációcal a lelki energiámat szeretném meg erősíteni. Meditáció közben éreztem egy ember alaku sötét aura vette körül és hát nagyon érdekes volt. Ugy képzeljétek el hogy sötétcségben voltam és a sötétcségben ott volt egy ember alaku sötét aura. Kinyitottam semmem és nem volt ott seni.

2010. jún. 7. 12:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért keresnek az emberek mindenre természetfeletti választ?

Meditálni is azok szoktak, akik feszültek ingerültek és csodálkozol, hogy fekete aurákat "érzel"?

Nem vagyok én szkeptikus, de amikor már a tönkrement zöldségesnéni is ezotéria könyveket vesz és a szomszédból akarja kiűzni a démonokat és elkér érte rengeteg lóvét, na az már sok.

Csak óvatosan, a könyvekkel mert nem csak a természetfeletti világokra hatnak, hanem a pszichére is :)

2010. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meditáció alatt a tudatalattid kerül felszínre, amit akkor észlelsz,érzékelsz következésképpen ennek a "terméke".Valami nyomaszthat belül, amit tudatosan nem vagy képes megoldani.Ezért nem ajánlják súlyos depressziósoknak sem az ilyen mély meditációkat.Javaslom valami tevékenyebb módon vezesd le a feszültséget, amíg nem derül ki mi az oka ennek.
2010. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Nos, ha két hete meditálsz, még nem juthattál olyan mélységekbe, hogy ott bármit is igazán érezz. Biztos kiábrándító leszek, de az emberek sokszor azt látják,amit akarnak.

Vagy ha a kisfiad az éjszaka közepén azt kiáltja, hogy ott van egy szörny a szobájában - mert ő látta -, akkor tényleg ott van?

2010. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Téleg éreztem és egy fekete aura vette körbe. Nem tudok mondani többet amint éreztem azt montam el.
2010. jún. 8. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!