Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Ma hajnalban...

Mi lehet ez? Ma hajnalban arra ébredtem, hogy valami/valaki fogja a nagylábujjamat és egyre jobban szorította.

Figyelt kérdés
Aztán elkezdte húzni a lábam felfelé. Ez tartott kb.20-30 másodpercig. De olyan erősen húzta, hogy majdnem felemelt az ágyról, majd felugrottam felkapcsoltam a lámpákat, de semmi/senki nem volt ott. Nagyon meg voltam ijedve és még most is félek, nem tudom mi történhetett velem. Nem volt itthon senki és az ajtók be voltak zárva. Ilyenkor mit kell csinálni? Nem drogozok, nem iszom alkoholt soha semmilyen gyógyszert nem szedek. Még azóta is le vagyok dermedve. EZ NEM VICC! Aki nem hiszi el azt kérem hagyjon békén, ne írjon ide semmit. És tudom, hogy nem hülyültem meg, mert kiegyensúlyozott életet élek, van munkahelyem,22 éves fiú vagyok.
2018. febr. 12. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Görcs állt a lábadba - ez előfordul, nem ritkán, és álomban ezt így érzékelted.
2018. febr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És tudod azt, hogy pontosan mikor ébredtél fel?
2018. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem álmodtam, ez a baj ezért félek még mindig
2018. febr. 12. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
"arra ébredtem" - én is voltam már így, görcs volt
2018. febr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem egészen görcs, hanem átmeneti egyensúlyvesztés, amit az agyad így fordított le neked. Nincsen semmi gond, ne aggódj. Egy kicsit lehet, hogy túl alacsony, vagy túl magas a vérnyomásod, néha meg kéne mérni.
2018. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Akkor te azt mondod, hogy ébren voltál és valami megemelt az ágyról a lábadnál fogva?

2018. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Egyik régi magyar ezófórumon olvastam egy srácot,aki azzal szórakozott testelhagyásos gyakorlatok alatt,hogy ilyenkor előszeretettel látogatta a szomszédokat..Hát elég gyorsan leoltották a többiek,hogy nem kellene a frászt hozni a többségre,akik nem látnak semmit...mindenkinek vannak jogaik,a magánszféra megsértése alól még a szellemvilágnak sincs kibújó...mindenképpen küldd el a francba legközelebb,nagyon nem tudsz mit csinálni,valószínűleg valaki az erejét próbálgatta rajtad,ártani nem már akart...nem kell félned az örződ tudja mikor van nagy gubanc,olyankor kérés nélkülis beleavatkoznak..ez csak egy kis beavatás volt..
2018. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy hétig büdös lábbal feküdj le. Nem fogja többet senki sem szorongatni.
2018. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kaptam pár privát üzenetet is Köztük van egy pszichológus is.


2-es és 6-os válaszoló


Igen ébren voltam ez tuti, és fel is emelt valami az ágyról. Csak egyszer hirtelen elmúlt az egész és egyből felkapcsoltam a lámpát, tehát nem álom volt.

Mert mondtam arra ébredtem, hogy valami fogja a lábujjamat.

Mondjuk én soha nem hittem az ilyen természetfeletti dolgokban eddig, vagy még most sem tudom mit higgyek.

De nagyon ijesztő dolog volt higgyétek el.

2018. febr. 12. 18:51
 10/10 SztupaDin ***** válasza:
Az alvásparalízisnek járj utána.
2018. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!