Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban léteznek szellemek...

Valóban léteznek szellemek vagy természetfeletti lények?

Figyelt kérdés
Ezer ilyen filmet láttam ahol ilyen parajelenségek meg ilyenek vannak de én nem tudom elhinni hogy ilyen a való életben megtörtént egyes emberekkel..
2018. febr. 23. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Létezni léteznek, de a valóságban ez teljesen más, mint a filmekben.
2018. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
nem
2018. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem tudod elhinni, akkor számodra, nyilván nem léteznek. Aki hisz benne, aszerint léteznek. Én a bizonytalanok közé tartozom. Elvileg nem hinnék bennük, csak azért vannak dolgok, amiket nehéz(ha egyáltalán lehetséges) tufományosan megmagyarázni. Legalábbis a jelenlegi ismereteink alapján.
2018. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Neked is van szellemed.

A természetfeletti szó jelentése egy ellentmondás. Ami létezik, természetes, természetbeli.

2018. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem léteznek.
2018. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
igen. léteznek
2018. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Léteznek szellemek, ők a démonok, a halott látókat és jövendőmondókat segítik, minden esetben gonosz, ártó szándékkal, még ha kezdetben jónak is mutatják magukat.
2018. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Castiel Hellstar válasza:
42%
Kérdezd meg Dean Winchestert
2018. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sötét emberi elme létezik csak. Velem is történt "paranormális" dolog, és biztos vagyok benne, hogy van rá nem természetfeletti magyarázat. Amikor félünk eleve odafigyelünk, felnagyítjuk a dolgokat. Az agy meg rá is tesz erre egy lapáttal. A filmekből meg nem érdemes következtetni, ha igaz lenne ami a filmekben van, akkor Amerikát például két naponta építenék újra a robbantások, fegyveres harcok után.
2018. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :D
2018. febr. 25. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!