Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet tenni fekete mágia...

Mi lehet tenni fekete mágia vagy woodo átok, rontás ellen? Csak értelmes válaszadók írjanak, ez nem a vicc kategória sajnos.

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyíték még nincs a kezünkben.De sejtjük,hogy valaki ártó szándékkal használja a fekete mágiát ellenünk,sok rossz történik,és éjszaka fura zajok jelenségek,amiket eddig sose hallottunk,éreztünk,és többszáz kilóméterre egymástól hatan ugyanazt átélni éjszakánként kicsit durva,mit lehet tenni kihez kell fordulni,van egyáltalán megoldás?Őszintén félünk.


És ez nem kamu,vicc,poén,ez sajnos a kőkemény valóság. Értelmes segítőkész válaszokat várunk,mert lassan bedilizünk,hónapok óta ez megy.


2010. jún. 11. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

www.boszorkanyszovetseg.hu

Elmész hozzájuk, felmérik, hogy van-e rontás rajtad, és ha van, akkor leszedik.

2010. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
Íme a bizonyíték amire mindenki vár... Térjetek meg most már nyugodtan.
2010. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
keresd meg abrael woodoo-t. van honlapja írd be a keresőbe. Ő woodoo mágiával is foglalkozik fehér mágiával, biztos tud segíteni
2010. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!
2010. jún. 11. 15:17
 5/15 pelgrim ***** válasza:
57%

Szerintem ezt csak szeretettel lehet megoldani. Van némi fogalmam efféle woodo átkokról, de saját tapasztalatom nincs.


Engedélyeddel bemásolnék egy szöveget, igaz eléggé hosszadalmas, de én nem vagyok képes tartalmát úgy lerövidíteni, hogy értékét ne veszítse. Az idézet egy amerikai expedíció könyv formában kiadott jegyzeteiből származik: Baird T. Spalding: „Life and teachings of the Masters of the Far East (A Távol-keleti Mesterek Élete és Tanítása). Hogy jobban megérthesd ajánlanám az egész könyvet előítélet és elfogulatlanság nélkül elolvasni:


«Egyikünk elgondolkodott és feltette a kérdést: “Hogyan hívhatjuk elő ezt a fényt, és hogyan alkalmazhatjuk a gyakorlatban?”


A válasz jött: “Készíts a testedből egy dinamót, amelyen át ez a nagy teremtő, kisugárzó Alapelv áramlik. Lásd ezt az Alapelvet, mint minden hatalom kisugárzóját, légy annak tudatában, hogy ez minden hatalom alapelve, akkor a tested olyan, mint egy villamos dinamó és megnagyítja ezt az erőt mindaddig, míg te ezt, mint tiszta fehér fényáramlatot ki tudod küldeni, aminek semmi sem lesz képes ellenállni, és bármilyen fegyverrel is törnek rád, nem fog az ártani neked.”

“E fénysugarak mentén olyan hatékony elektromos erőt is küldhetsz, hogy annak a teste, aki téged bántalmazni akar, általa megsemmisül. Minden ellenállás, amit ennek az erőnek nyújtanak, azonnal megnagyítja a terjedelmét és ugyanakkor a sebességét is. Aki tehát ellenáll, vagy a saját személyes akaratát igyekszik vele szembe állítani, csak saját magát fogja károsítani. De ha valaki nem nyújt ellenállást, akkor ennek a fénynek a gyógyító balzsama áramlik át rajta úgy, ahogyan benned áramlik.”

Ez az Isten tiszta sugara, ellátva Isteni hatalommal, ha nem állják ellen, elvegyül minden más lénnyel. Ennek a sugárnak van a leggyorsabb rezegés üteme; abból kifolyólag mindegyiküknek a rezgése egymással teljes összhangban van és nincs semmi, ami kárt tehet bennük, mert azok mind megegyeznek az Isten-rezgéssel. Nincs egyáltalán semmi, ami valaki másnak árthatna, hacsak nem az a másik az Isteni rezgéseknek ellenáll. Az élet rezgés, nem látod be, hogy folyton egy vagy Istennel? Lehet ebben az állapotban egy elkülönítés? Az elkülönítést csak a viszályt okozó ellenállás hozza létre.”

“Te megközelíthetetlen vagy mikor a Szent Hegyen állsz, egy az Istennel. Ez nem egyesek különleges előjoga, ez mindenkinek meg van adva; ÉN VAGYOK az a feltétlen nagy Ok vagy Forrás, amiben minden ember egyesül Istennel. Úgy mindannyian a legmagasabban rezgő gondolaterő alatt, a TÖRVÉNY alatt élünk. Nem létezik viszályos rezgés, amely ebbe a magasabb rendű életbe képes betolakodni, ez az a trónus, ahol mindenki otthon van. Ez az Isten országa, ez a tied.”

“Ezzel az erővel ellened irányuló rossz és káros gondolatokat is megfordíthatsz. Ha akarod, veheted ezt az Isteni fehér fénysugarat és elláthatod Isteni hatalommal, akkor az erőt, amelyet a kiküldő adott a neked szánt dolognak vagy helyzetnek, felnagyíthatod és átalakíthatod, és a fényszóródba teheted. Küld azt akkor vissza a kiküldőhöz a fény gyorsaságával. Ha te azt így visszaküldöd, akkor az egy tiszta fehér fénysugár lesz, a tefeléd kiküldött alacsonyabb fajta rezgések helyett.”

“Mikor az a kiküldőt eléri, az ütközés olyan erős lesz, hogy annak a teste, aki előzőleg az alacsonyabb rezgéseket mozgásba indította, általa megsemmisülhet. Mindegy az, hogy te ismered a kiküldőt vagy sem, vagy a helyet, ahol az tartózkodik, a rezgés tévedés nélkül vissza fog térni eredetéhez. Akkor eljött a megtorlás és az ítélet napja.”

“Adjatok, és akkor ti is kaptok. Jó, tömött, megrázott és túlcsorduló mértékkel (Isten mértékével) mérnek öletekbe.” (Lk. 6: 38)

“Átalakíthatod az Isten-hatalmat és kiküldhetted olyan egy erővel, hogy az ellenállhatatlan lesz. Ez az a fény-jelenség, amelyet az én testemből látsz kisugározni. Ezek a fénysugarak a te testedből is sugároznak ki, habár azok még nem olyan erősek, de aszerint hogy te magasabbra emelkedsz, és ezt a hatalmat használod a Törvénnyel, vagy az Alapelvvel egyhangúan, a fényerősségben gyarapodni fog, és képes leszel tudatosan használni azt, hogy minden jogos kívánságot megvalósítson. A képen, amelyet a művész rólam készített Getszemaniban, a sugarak az én testemből indulnak ki ahelyett, hogy azok az égből szállnak le rám. Ez az Isten-erő, amelyet én először a testemben életre keltettem, majd a fényszórón át kiküldtem. Ezek mindenki testéből sugároznak ki, aki az Isteni örökségét elfogadja és előrelép, mint Isten, - az Isten Krisztusa MINDANNYIAN EGY. Ezt az egész emberiség jelszavává lehet tenni. Lehet viszály testvérek között, ha ők ez a mindent átfogó Egy lesznek?”

“Lépj most ennek az Isteni fehér sugárnak a fényébe, melynek mentén te, az Isteni erőt kiküldöd, ellátva Isteni hatalommal, átalakítva tízezerszer vagy tízmilliószor erősebben, mint amelyet tefeléd küldtek, és amit te vissza akarsz küldeni (ez tőled függ). Küld akkor azt vissza ugyanazon az úton, amelyen ezek a rezgések hozzád jöttek. Mikor a sugár a célzott személyt eléri, és ő befogadja azt, mint ami az Istentől jön, akkor a rossz szándék eltűnik, meg lesz bocsátva és el lesz felejtve, és se téged, se annak kiküldőjét nem éri semmi baj. Akkor mindketten szemtől szemben álltok Istennel. Akkor viszály helyett teljes összhang van és ti ismét egy, vagytok.”

“De ha a káros gondolatok kiküldője a fehér fényt, amelyet te a teljes erejében visszaküldtél, nem fogadja el, akkor annak teste meg fog semmisülni. Ez a tiszta fehér sugár, ha megadjuk neki az alkalmat, hogy végezze tökéletes munkáját, kár vagy széthúzás minden rezgését teljesen megsemmisíti. Ha ellenállnak neki, arra, aki kitart az ellenállásában, nem vár más, mint a teljes megsemmisítés. Annak ellenállása az egész teremtő alapelvet hátrányosan vonja magához a nyújtott ellenállásának második hatványa szerint. Ez azt jelenti, hogy négyszer akkora lesz. Látod tehát, hogy úgy a jó, mint a rossz, amit te kiküldesz, négyszeresen tér vissza hozzád.”

“Akkor te vagy Az Úr, vagy a Törvény, aki a jót (vagy Istent) adja a rossz helyébe, Tápláld ezt a tiszta, fehér fényt minden szeretettel, ami benned van és gondoskodj arról, hogy amit előhívsz, és kiküldesz az Isten tiszta szeretete legyen. Mikor te ezt végbeviszed, akkor seregek állnak rendelkezésedre. Maradj azzal mindig alázatos és szerény, hajlandó a fényt követni. Ez, amit te követsz, az Isten tiszta fénye, és ez a fény élet, szeretet, tisztaság és szépség, örök és kimerülhetetlen.”»

2010. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm hogy ezt betetted ide,elolvastam a részletet,bár lehet igazad van és ez így kicsit kevés ahhoz hogy megértsem,és az egész könyvet elkéne olvasni hozzá.
2010. jún. 11. 16:25
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Azta qrva,ez aztán a bizonyíték a szellemekre.......egyébként ajánlok neked egy sokkal értelmesebb és hasznosabb intézményt a te elmebajodra,a neve:Országos Pszihiátriai Központ.Ott már megszokták a hozzád hasonlókat,biztos rutinosak lennének.
2010. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz értelmesen írni,ne írj,köszike.
2010. jún. 11. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezhetek valamit? Aki nem hisz benne mért jön ide kötekedni? Ez olyan mint ha te szereted a telefonokat és azt mondod jaj de jó,én meg azt mondom menj elmegyógy intézetben.

Mindengyikőnk más fogjátok már fel légyszíves hogy unalmas lenne a világ ha egyformák lennénk.

Nem szoltam le azokat sem akik nem hisznek benn,de kérjük őket szépen akkor ne szologassanak be.

A hibákért ezer elnézés.

Köszönöm aki meghalgatta.

Üdvözlettel: Eszter

2010. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Inkább aki elolvasta!! előző vagyok
2010. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!