Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek velem van? Hogyan...

Szerintetek velem van? Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nagyon tetszett/tetszik csak sajnos meghalt, de sokat gondolok rá, és nagyon hiányzik :( na most az van, hogy éjszakánként ( pl az előbb is) férfiparfüm illatot érzek. Nem mindig, de sokszor. És csak úgy hirtelen megcsalni az orrom, és csak a lakás egy bizonyos pontján érzem, pl ha megyek egyik pontról a másikra akkor egyszer sok meg érzem. Mintha ott állna és ahogy elhaladok mellette megérzem. Nem olyan helyen lakom ahol a szomszédból átjöhétne, de még az utcáról se, az ablakok is csukva. A másik meg hogy folyamatosan olyan érzésem van mintha valaki mögöttem állna és figyelne. Tudjátok az a tipikus érzés mint mikor érzitek, hogy annyira figyel valaki, hogy szinte " lyukat éget" a tekintete a hátatokba. Na én ugyanezt érzem, pedig nincs rajtam kívül itt senki. Elméletben...és fura mód nem érzem magam fenyegetve. Nem érzem azt hogy ami itt van ( ha van valami) bántani akarna. Inkább egyfajta nyugalmat, biztonságot érzek. Talán ez azért lehet, mert mélyen a tudatalattim tudja, hogy Ő az? Hiszek ebben a halál utáni élet dologban meg a szellemek/szellemvilágban is, de nem tudom, hogy most tényleg itt van -e vagy csak annyira hiányzik, hogy az agyam ilyen fikciókat produkál. Ja és azt elfelejtettem említeni, hogy erős dohányos volt. Nálunk a lakásban sosem lehetett cigizni. Ennek ellenére a szobában irdatlan erős dohányfüst szag van. Tényleg nem tudom hihetetlen e ezeknek a dolgoknak, vagy csak egyszerűen beleőrülök hogy már nincs...most hogyan derítsem ki?! Légyszi normális válaszokat...

2018. ápr. 7. 05:12
 1/3 anonim válasza:

azzal kezdeném, hogy otthon megkérném a szülőket, családtagokat, hogy nézzék meg nekem, ők is érzik-e a szagokat.


másrészt enged irtóra kikészít és megijeszt, ami ilyen paranormális jelenség. nem azt mondom, hiszek neked, hogy te ezt átéled. cáfolni se tudok mivel.


de amúgy azon kívül, hogy úgy érzed, veled van, nem hiányzik néha vagy ilyesmi? most azt mondod, szeretted, elvesztetted. amúgy korokat kb kérhetek? mert én 17-20on nem hiszem hogy ilyesmit kibírnék lelkileg :/


sok türelmet

2018. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 vagyok, ő 27 volt...
2018. ápr. 8. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A szelleme veled van igen, de tudnod kell hogy ez a fejedben van és nem az abszolút valóság része.


Ne érts félre, ez nem azt jelenti, hogy a srác még él. Az élet a lelkünkben van nem a szellemünkben. Az állatoknak nincs szelleme, csak lelke, mégis élnek. Egyszóval, már csak egy halvány árnyéka van a fejedben róla, aki nem ő, hanem "amit hátra hagyott".


Addig van veled a szelleme, amíg te akarod. Szabad akaratod van, és eldöntheted, hogy akarsz-e kapcsolódni a szelleméhez vagy nem.


Az igazság felszabadít. Amikor elolvasod ezt az üzenetet, elfogod dönteni, hogy hiszel-e annak amit írok vagy nem.

Jóeséllyel, még nem kapcsolódsz még annyira, hogy elfogadd amit írok.


Sokan nem tudják mit jelent az hogy szellem, és ezt egy nagyon távoli, misztikus dolognak gondolják. Pedig borzasztó egyszerű a dolog, az egész ott van a szemünk előtt, csak a legtöbben nem látjuk, mert zombit/fogyasztó társadalmat csináltak belőlünk.


Szellemekhez hit által kapcsolódunk. Amíg abban hiszel, hogy a srác veled van, addig veled van, ilyen egyszerű. Az igazság pedig az, hogy a teste meghalt, illetve ha nem hitt Jézus Krisztus halálában és feltámadásában, akkor a lelke is el lesz pusztítva majd ítélet napon, de addig sem ezen a földön van a lelke, hanem visszakerült a teremtőhöz.


Remélem sikerült megválaszoltam a kérdésedet, ha esetleg tudok segíteni, akkor írj nyugodtan. :)

2018. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!