Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik kértek eddig az angyalaik...

Akik kértek eddig az angyalaiktól valamit, teljesült a kívánságotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan kértétek?

Tapasztalatok?



2018. ápr. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem adták meg nekem, amit kertem, hiába fenyegettem őket. Aztán a démonokhoz szegődtem a lelkemért cserébe és megadták, csak vissza kell fizetni kamatostúl.
2018. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt kértem, hogy ne történjen velem semmi. És be is teljesült. Idáig még semmi különös, semmi katasztrófálisban nem volt részem.
2018. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha angyalokkal variálsz, az feltételezi Isten létezését. Miért angyaloktól kell kérni, ha van Isten, hiszen az angyalok az Isten akaratát teljesítik, tőle függnek, ők nem tudnak neked semmit sem adni.

Isten meghallgatja a kérésedet, de csak akkor teljesíti, ha az a lelkedet szolgálja. Na ezért nem szokott teljesülni, mert az emberek általában olyat kérnek ami a lelkük kárára van.

2018. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze, meg lehet ezt magyarázni mindennel. Az angyalok nem szeret szolgálat, ha egy kedvessel találkozol, persze, biztosan segít ha tud, de ez nem mindegyikre jellemző.
2018. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Maradéktalanul, mikor teljes szivbol kivantam alazatosan.
2018. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!